AgeSA’lılar, Emekliliğinde “Keşke” Yerine “İyi ki” Diyecek

AgeSA, hayatı “keşke”ler yerine “iyi ki”lerle doldurmak için varız mesajını verdiği lansman filminin ardından yayınladığı ikinci reklam filmiyle “İyi Ki AgeSA” demeye devam ediyor

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 04.10.2021 - 10:55
    Son Güncelleme: 13.10.2021 - 16:53

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün lider kuruluşlarından AgeSA, hayatı “keşke”ler yerine “iyi ki”lerle doldurmak için varız mesajını verdiği lansman filminin ardından yayınladığı ikinci reklam filmiyle “İyi Ki AgeSA” demeye devam ediyor. 

Sabancı Holding ve 200 yıllık dünya sigorta devi Ageas iştiraki olan AgeSA, hayatın ölçü birimi olarak kabul ettiği “iyi ki” anlarını reklam filmlerine taşımaya devam ediyor. AgeSA’nın “İyi ki o günlerin geleceğini bilmek var” dediği reklam filminde, müşterilerine sunduğu çok sayıda fon seçeneği olduğu belirtiliyor. Ek olarak herkese uygun fon danışmanlığı seçenekleriyle BES müşterilerinin birikimlerini değerlendirmeleri ve emeklilik hayallerine kavuşmaları anlatılıyor. Bunun yanı sıra AgeSA müşterileri istedikleri zaman fonlarının yönetimini tamamen AgeSA’ya bırakabiliyor veya yalnızca fon dağılımı önerileri alarak fonlarını kendileri yönetebiliyorlar. 

AgeSA’nın “Siz de AgeSA’lı olun, emekliliğinizde keşke yerine iyi ki deyin” mesajını verdiği ikinci reklam filmi 4129 Grey imzasını taşıyor. Prodüksiyonunu Depo Film‘in üstlendiği filmin yönetmeni ise Serdar Dönmez.

Reklam filmi için: https://www.youtube.com/watch?v=jVbbLGvabJEEtiketler: BES, AGESA
YORUMLAR (1)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
AgeSA’lılar, Emekliliğinde “Keşke” Yerine “İyi ki” Diyecek