Akıllı Yaşam Nisan dijitalde yanınızda…

Sigorta sektörünün virüsle imtihanı. Özel sağlık şirketlerinin tutumu gündemde baş köşeye oturdu. Sektörün yaşama olan etkilerini paylaşmak üzere sizlere basılı olarak ulaşmanın yanı sıra dijitalde de yanınızdayız.

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 01.04.2020 - 16:30
    Son Güncelleme: 09.05.2020 - 11:27

Akıllı Yaşam Nisan 2020 çıktı!

Çin’de ortaya çıkıp tüm dünyayı etkisi altına korona virüs ve içinde bulunduğumuz ortam bir kez daha gösterdi ki sağlıktan, sağlıklı yaşamaktan daha önemli hiçbir şey yok! Evet, bir virüs yaşamın kaderini değiştirdi. Dünya nüfusunun büyük bir kesimi tecrit altında.

Sağlıklı kalmak, bundan öte hayatta kalmak için herkes mücadele eder hale geldi. Okullar tatil edildi, alışveriş merkezleri kapandı, pek çok işyeri üretime ara vermek zorunda kaldı. Virüs evden çalışma kavramını hayatımıza kazandırdı. Tekrar rutine döndüğümüzde belki de hayata biraz daha farklı bakacak, sağlıklı yaşamak için daha fazla çaba harcayacağız.

Sağlıklı yaşamak için özel sağlık sigortalarına daha fazla önem vereceğiz. Özel sağlık sigortası için ödediğimiz primleri gereksiz bir gider olarak görmekten vazgeçeceğiz. Daha fazla sağlığımızı düşüneceğiz.  Sigorta sektöründeki en yeni gelişmeler ve daha fazlası Akıllı Yaşam nisan sayısında, okumak için tıklayınız!

 Etiketler: dijital yayın, Akıllı Yaşım Nisan 2020
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Akıllı Yaşam Nisan dijitalde yanınızda…