Aksigorta “Tedavi Destek Paketi”ni genişletti

Desteğe ihtiyaç duyulan beklenmedik zor zamanlar için “Hayata Devam Sigortası” ile müşterisinin yanında olan Aksigorta, ‘Tedavi Destek Paketi’ ile, Hayata Devam Sigortası’nı yenileyerek daha kapsamlı hale getirdi.

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 19.03.2019 - 11:10
    Son Güncelleme: 24.05.2020 - 00:07

Sigortalılarının ihtiyaç ve beklentilerini göz önüne alarak her geçen gün ürün ve hizmetlerini genişleten Aksigorta, yeni geliştirdiği Tedavi Destek Paketi ile, sektör lideri olduğu Hayata Devam Sigortası ürününü yenileyerek kapsamını genişletti. 

Hayata Devam Sigortası’na sahip ve kanser tanısı konan sigortalıların yararlanacağı Tedavi Destek Paketi kapsamında; MR ve BT görüntüleme işlemi, Radyoterapi ve Kemoterapi uygulama seansları, PET ve CT çekim işlemlerinin yanı sıra özel sektör veya üniversite hastanelerinde çalışan Öğretim Üyesi Muayenesi ücretsiz olacak. Yenilenen ve anlaşmalı kurumlarda geçerli olan paket kapsamında ayrıca, sigortalıların kemoterapi uygulamaları ve diğer destek amaçlı ilaçların, ilgili kuruma ulaştırılması için ücretsiz transfer hizmeti de verilecek. Tedavi Destek Paketi, tanı konulması itibariyle bir yıl süreyle geçerli olacak. 

“İhtiyaç duyduğunuz zor zamanlarda hep yanınızda”

Aksigorta, Tedavi Destek Paketi ile birlikte daha kapsamlı hale getirdiği Hayata Devam Sigortası ile, hem maddi hem de manevi desteğe ihtiyaç duyulan zor zamanlarda sigortalıların yanında yer almaya devam ediyor. Hayata Devam Sigortası ile kendilerini ve sevdiklerini güvence altına alan sigortalılar; Kanser, Böbrek Yetmezliği, MS, Parkinson, Alzheimer ve Kalp Krizi gibi 13 hastalık ve tehlikeli durum için teşhisin hemen ardından destek ve ödeme alma güvencesine sahip oluyor. Ani gelişen bu tür durum ve tehlikeli hastalık risklerine karşı güvence sağlayan sigortalılar ayrıca; yılda bir kez diş hekimi muayenesi, alt-üst çene diş taşı temizliği, diş röntgen filmi gibi hizmetleri içeren Avantajlı Diş Paketi’nden de ücretsiz olarak yararlanabiliyor.Etiketler: Tedavi Destek Paketi
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Aksigorta “Tedavi Destek Paketi”ni genişletti