Allianz Türkiye, KOBİ’lerle buluşuyor!

“KOBİ’lerle Güçlü ve Güvenli Yarınlara” projesinin ikinci durağı Kayseri...

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 28.04.2016 - 18:45
    Son Güncelleme: 30.12.2020 - 01:38
Sigorta sektörünün lideri Allianz Türkiye, Türkiye ekonomisinin belkemiğini oluşturan KOBİ’lerle buluşuyor! Allianz Türkiye koordinasyonu, kamu ve yerel yönetimlerin desteğiyle gerçekleştirilen “KOBİ’lerle Güçlü ve Güvenli Yarınlara” projesi kapsamında Allianz Türkiye, KOBİ’ler ve sanayicilerle aynı platformda bir araya gelerek, risk yönetimi, KOBİ sigortaları, ihracat sigortaları, bireysel emeklilik gibi konularda, hatasız bilgiyi aktaracak.
 
Türkiye’deki işletmelerin yüzde 99’unu, toplam istihdamın yüzde 75’ini karşılayan KOBİ'lerin faaliyetleri sırasında oluşabilecek risklere karşı alabilecekleri önlemler ve çözümlerin konuşulacağı “KOBİ’lerle Güçlü ve Güvenli Yarınlara” projesi kapsamında Allianz Türkiye KOBİ’lerin yanı sıra, kamu, belediye ve özel sektörden paydaşlar, ticaret ve sanayi odaları, üniversiteler ve yerel basınla buluşarak sigorta bilincini artırmayı hedefleyecek.
 
ALLİANZ TÜRKİYE, 4 MAYIS’TA KAYSERİ’DE

Allianz Türkiye, “KOBİ’lerle Güçlü ve Güvenli Yarınlara” projesinin ikinci durağı için 4 Mayıs Çarşamba günü Kayseri’de olacak. Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezi Erciyes Salonu’nda, 09.00’da başlayacak “KOBİ’lerle Güçlü ve Güvenli Yarınlara” buluşmasının öncesinde Habertürk “Bakış” programı mekândan canlı yayın yaparak Kayseri Valisi Orhan Düzgün, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ve Allianz Türkiye CEO’su Aylin Somersan-Coqui’yi konuk edecek.
 
Canlı yayının ardından, Noyan Doğan’ın moderatörlüğünde düzenlenecek panelde Allianz Sigorta Genel Müdürü Arif Aytekin, Allianz Yaşam ve Emeklilik ile Allianz Hayat ve Emeklilik Genel Müdürü Taylan Türkölmez, Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz ve Kayseri Sanayi Odası Genel Sekreteri Nihat Molu yer alacak.
 
ÜNİVERSİTELİLERLE BULUŞMA

Projenin öğleden sonraki bölümünde Erciyes Üniversitesi öğrencileri ile "Kariyer Buluşması" gerçekleştirilecek. Allianz Platformu Motto Müzik’in ünlü Youteber’ları Timur Akkurt ve Ekin Kollama’nın da yer alacağı “Kariyer Buluşması”nda öğrenciler, Allianz Türkiye CEO’su Aylin Somersan-Coqui’ye ve uzmanlara kariyer sorularını iletme fırsatı bulacaklar. 4 Mayıs Çarşamba günü gerçekleştirilecek “Kariyer Buluşması” Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi Nurcan Çetinkaya Konferans Salonu’nda 14.00’te başlayacak.
 
KOBİ’LERE İŞYERİ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ

Projenin Kayseri ayağı 24 Mayıs Salı günü, Allianz Türkiye risk uzmanları tarafından KOBİ’lere verilecek iş yeri güvenliği eğitimiyle devam edecek. Bir gün sürecek ücretsiz, sertifikalı eğitim programı KOBİ'lere iş yeri güvenliği hakkında derinlemesine bilgi verecek.


Etiketler: Allianz Türkiye, turkiye ekonomisi, KOBİ sigortaları
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Allianz Türkiye, KOBİ’lerle buluşuyor!