Ana Sigorta'ya üst düzey atamalar

Türkiye Sigorta sektörünün yeni şirketi, yüzde yüz Türk sermayeli Ana Sigorta hız kesmeden Yönetim kadrosunu sektörün tecrübeli isimleriyle güçlendirmeye devam ediyor

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 24.12.2020 - 18:30
    Son Güncelleme: 17.04.2021 - 08:35

Türkiye Sigorta sektörünün yeni şirketi, yüzde yüz Türk sermayeli Ana Sigorta hız kesmeden Yönetim kadrosunu sektörün tecrübeli isimleriyle güçlendirmeye devam ediyor.
Ana Sigorta Mali İşler Genel Müdür Yardımcılığı görevine, sigorta sektöründe uluslararası deneyime de sahip Canan Yılmaz getirildi.

Canan Yılmaz Kimdir?

Yıldız Teknik üniversitesi Matematik Mühendisliği bölümünden mezun olan ve ardından İstanbul Teknik Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisansı yapan Yılmaz çalışma hayatına 2006 yılında Aviva Sigorta’da Stratejik Planlama bölümünde başladı. Ardından 2009 yılında katıldığı Groupama’da 2015 yılına kadar Finans birimlerinde çeşitli görevler alan Yılmaz, 2015-2018 yılları arasında Fransa’da Uluslararası Genel Müdür’e bağlı olarak Groupama Türkiye, İtalya ve Yunanistan’dan sorumlu Ülke Müdürü olarak görev aldı. 2018 yılında aynı sigorta şirketinin Mali İşlerden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak Türkiye’ye dönen Yılmaz, 1 Aralık 2020 itibariyle Ana Sigorta ailesine katıldı. Canan Yılmaz İngilizce ve Fransızca biliyor.

Ana Sigorta Teknik ve Hasar Genel Müdür Yardımcılığı görevine, finans sektöründe 20 yıllık deneyime sahip Tayfun Beydoğan getirildi. Beydoğan, Ana Sigorta’nın teknik ve hasar birimlerine ait tüm takip ve işleyiş süreçlerinden sorumlu olacak.

Tayfun Beydoğan Kimdir?

Hacettepe Üniversitesi Maliye Bölümü mezunu Tayfun Beydoğan profesyonel kariyerine 1999 yılında Garanti Bankası’nda Teftiş Kurulu’nda başladı. Ardından, Eureko Sigorta’da Hasar Direktörlüğü görevini üstlendi, Ergo Sigorta ve Generali Sigorta’da Hasar Direktörü olarak görev yapan Beydoğan, Aralık 2020 döneminde Ana Sigorta ailesine katıldı. Çok iyi düzeyde İngilizce bilen Tayfun Beydoğan, bir kız çocuk babasıdır.Etiketler: Tayfun Beydoğan, Canan Yılmaz, ana sigorta
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Ana Sigorta'ya üst düzey atamalar