Aviva'dan zenginlere özel hayat sigortası

İngiliz sigorta devi Aviva, yüksek değerli müşterileri için yeni bir hayat sigortası ürünü çıkardığını duyurdu

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 13.02.2018 - 12:37
    Son Güncelleme: 03.01.2019 - 08:01

"Tüm Hayat Sigortası +" olarak adlandırılan poliçe, sadece miras bırakmak isteyen veya miras vergisi yükümlülüğü bulunan müşterileri kapsamakla kalmıyor, aynı zamanda başvuru sırasında güven ve vergi teknik uzmanlığı da sunuyor. insurancebusinessmag'da yer alan habere göre, ürün 18 ila 85 yaş arasındaki müşterilere sunuluyor. Ürünün diğer özellikleri arasında, finansal ve tıbbi kontrollerden önce başvuruları önceden niteliklendirme kabiliyetinin yanı sıra, lisans koşullarını düzenlemek ve tıbbî kayıtları takip etmek için özel irtibat noktaları sağlanmasını da içeriyor.
Aviva'nın koruma dağıtım şefi Mark Cracknell, ""Odak noktamız, müşterilerimize kapsamlı koruma sunmak ve yaşamı daha kolay koruyarak aracıların işlerini büyütmelerine yardımcı olmaktır." dedi.

Öte yandan Aviva'nın yatırım kolu Aviva Ventures, açık havada eğlence araçlarını kiralamada paylaşım ekonomisi modelini güçlendiren Outdoorsy adlı şirkete 25 milyon dolar B Serisi fon sağladı. B Serisi fonlamanın şirketin satış ve pazarlama çabalarını genişletmek, coğrafik ayak izini genişletmek ve mühendislik ve ürün ekiplerine daha fazla yetenek katmak için kullanılacağı belirtildi.Etiketler: Aviva, zengin
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Aviva'dan zenginlere özel hayat sigortası