AvivaSA’cıların yeni buluşma noktası AirCafe!

AvivaSA çalışanlar için mobil iç iletişim uygulaması AirCafe’yi hayata geçirdi.

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 07.12.2015 - 12:40
    Son Güncelleme: 28.08.2019 - 04:51
AvivaSA, IK alanında öncü çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. AvivaSA çalışanları, son teknolojik özelliklere sahip mobil iç iletişim uygulaması AirCafe ile üst yönetim kadrosunun hiç bilmediği özelliklerini konu alan biyografilerini inceleyebiliyor, indirim sağlayan firmaların listesine ve tüm iletişim bilgilerine ulaşabiliyor, sosyal kulüplerin tanıtım faaliyetlerini okuyup, tek bir tuşla bu kulüplere üye olabiliyor. Uygulama, çalışanlar arasındaki iletişimi geliştirmeyi ve yoğun iş temposu içerisinde çalışanların sosyal hayata dahil olmalarını amaçlıyor.
 
iOS ve Android işletim sistemine sahip tüm akıllı telefonlarca desteklenen AirCafe, AvivaSA irtibat ofislerinin adres ve telefonlarının yer aldığı menü ile çalışanların dışarıdayken kolaylıkla ofislere ulaşabilmesine de olanak sağlıyor.
 
AirCafe, IK ile çalışanlar arasında iki yönlü iletişimi hızlandırıyor
 
AirCafe, sosyalliği ve ulaşılabilirliği mümkün kılmasının yanında, çalışanların günlük aktivitelerini ya da herhangi bir konu ile ilgili düşüncelerini paylaşabilmelerine ve arkadaşlarının paylaşımlarına yorum yazıp, takip edebilmelerine olanak sağlayarak çalışanlar arasında güçlü bir köprü görevi görüyor.
 
İnsan Kaynakları Direktörlüğü’nün yaptığı duyurulara ve mini anketlere uygulama sayesinde cep telefonundan kolaylıkla yanıt iletebilen çalışanlar, AirCafe üzerinden düzenlenen yarışmalara katılarak, hediyeler kazanıyor. AirCafe’de yapılan paylaşımlar sayesinde çalışanlar birbirini daha yakından tanıyor ve kurum içi iletişim daha da güçlü hale geliyor.


Etiketler: Avivasa çalışanları, aircafe
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
AvivaSA’cıların yeni buluşma noktası AirCafe!