AvivaSA'da bayrak değişimi

AvivaSA Genel Müdürlük görevine; AvivaSA'nın Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fırat Kuruca atandı.

 • İçerik
 • Yorum
 • Yayınlanma: 15.12.2016 - 21:05
  Son Güncelleme: 21.04.2018 - 06:47

Bireysel emeklilik ve hayat sigortaları sektörünün lideri AvivaSA Emeklilik ve Hayat'da bayrak değişimi yaşandı. 2005 yılından bu yana Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini devam ettiren Fırat Kuruca, Genel Müdürlük görevine atandı.

Kuruca Boğaziçi Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünü bitirdi. İş hayatına 1989 yılında başladı ve yurt dışında ve Türkiye'de, finans ve idari işler alanlarında çeşitli görevlerde bulundu. AvivaSA'ya 2005 yılında Finans'tan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak katıldı. Kuruca'nın 25 yıllık iş deneyimi bulunuyor.

Kuruca'dan boşalan AvivaSA Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine ise, Aksigorta Mali İşler ve Hasar Fonksiyonlarından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erkan Şahinler getirildi. 

2007 yılından bu yana AvivaSA Genel Müdürlüğünü yürüten Meral Eredenk Kurdaş ise, Sabancı Holding İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı görevine atandı. Organizasyon değişikliği 1 Ocak 2017 tarihi itibarıyla yürürlüğe girecek.

Meral Kurdaş 14 yıl sonra koltuğu bıraktı

 Etiketler: atama, Fırat Kuruca, Genel Müdür, AvivaSA
YORUMLAR (2)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
 • Bir bilen02 Ocak 2017 15:08

  Avivasa içerisinde içten içe Ak'çılar ve aviva'cılar çekişmesi vardır. Ak tarafı Uğur Gülen'in ayrılması ile orada ciddi bir kayıp yaşadı, Meral Hanım'ın ayrılması ve sonrasında Fırat Bey'in terfisi ile Aviva tarafı ciddi bir 3 puan daha aldı. Fırat Bey'den boşalan koltuğa Ak tarafından bir geçiş olursa yeni bir denge sağlanmış olur.

 • sigortacı16 Aralık 2016 10:02

  çok iyi bir finansçıdır

AvivaSA'da bayrak değişimi