AXA, çalışma modelini yeniden yapılandırıyor

Fransız sigorta devi AXA, çalışma modelini baştan aşağı yenileme kararı aldı

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 14.11.2017 - 12:49
    Son Güncelleme: 01.10.2018 - 17:32

AXA Group, şirketin beş coğrafyaya (Fransa, Avrupa, ABD, Asya ve Uluslararası) yeniden organize edileceği yeni bir işletme modeli ve yeniden odaklanmış tek bir kurumsal merkez oluşturma kararı aldığını açıkladı.

intelligentinsurer'de yer alan habere göre, sigortacı, yeni işletim modelinin 2018 yılının ilk çeyreğinde etkili olmasını bekliyor. Ardından, ana çapraz varlıkların, AXA Investment Managers, AXA'nın varlık yönetimi birimi ve AXA Kurumsal Çözümler de dahil olmak üzere bu beş coğrafyanın yanında yönetileceği belirtildi. Grubun büyük sigorta riskleri işi, AXA Investment Managers ve AXA Kurumsal Çözümler CEO'ları AXA'nın Grup CEO'suna rapor verecekler.

Basitleştirme gayretinin bir parçası olarak Avrupa'daki doğrudan ve geleneksel işletmeler, doğrudan ve geleneksel ticaret arasındaki sinerjiyi hızlandırmak için direkt CEO'ya rapor edecekler. Yapılan açıklamada, söz konusu yapılandırmanın dönüşüm sürecini hızlandırmak ve müşterilerine daha yakın çalışmak için uygulanan stratejinin bir parçası olduğu belirtirdi. AXA CEO'su Thomas Buberl "Amacımız ekibimizle enerjimizi, işimizi büyütmek ve kendi pazarlarında mükemmel hizmet sunmak için yoğunlaştırmak. Bölgesel yetkilendirmenin, AXA'nın uzun vadeli başarısı için, dönüşümümüzü somut hale getirerek, müşterilerimize olabildiğince yakın hale getireceğine inanıyorum, bunu başarmak için uyguladığımız basitleştirme mutlak bir önkoşuldur. Aynı zamanda AXA'yı tüm paydaşlarımız için daha basit hale getirmek için büyük bir çabanın başlangıç ​​noktası olarak görüyoruz "dedi.Etiketler: Axa
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
AXA, çalışma modelini yeniden yapılandırıyor