AXA’dan 5 kişilik grubunu oluşturan herkese 'Sülale İndirimi'

AXA Sigorta, tamamlayıcı sağlık sigortasının sunduğu hizmetlerine ek olarak sigorta sahiplerinin 5 ile 20 kişi arasında grubunu oluşturanlar için yüzde 10 'Sülale İndirimi' fiyat avantajı sağlıyor

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 02.04.2021 - 09:48
    Son Güncelleme: 10.04.2021 - 10:38

 AXA Sigorta, Türkiye'de bir ilke imza attı ve tamamlanabilir sağlık sigortası sahiplerinin yararlanma 'Sülale İndirimi'ni hayata geçirdi. 'Sülale İndirimi' yazan ise tamamlayıcı sağlık sigortasının fiyat avantajlarına ek olarak yüzde 10 fiyat ek bir indirim tanımlanıyor. Tamamlayıcı sağlık sigortası minimum beş, maksimum 20 kişilik bir grup oluşturarak, akrabalık bakılmaksızın 'Sülale İndirimi'nden yararlanılabilecek.

Tamamlayıcı sağlık sigortası, sigortalılara özel hastanelerde sadece 15 TL devletin katılım payını ödeyerek özel sağlık sigortasının yanında tedavi sunuyor. Yani sigortalılar özel sağlık sigortalarından farklı olarak tedavi ücreti tutarının yüzde 20-30'da değişebilen 'katılım payını' da ödememiş oluyor; ayrıca düşük katılım payı nazaran hem yıllık hem yıllık bazda çok daha düşük primler hem de tedavi başına çok düşük katılım payı ödüyor. Özel hastanelerde tedavi imkânı tamamlayıcı sağlık sigortası almakmak için ise SGK'lı olmak yeterli.

"İndirim oranını yüzde 7,5'tan 10'a çıkardık"

AXA Sigorta Pazarlama Direktörü Alper Tanyer, konuyla ilgili olarak ilgili olarak söyledi:

“AXA Sigorta olarak“ insanların daha iyi bir yaşam sürmelerine katkı sağlama misyonuyla çalışıyoruz. İnsanların hayatında sadece edebilme zararı ödeyen şirket olmanın ötesine geçmek, hayallerini gerçekleştirirken her zaman güvenebilecekleri bir çözüm ortağı olmak en öncelikli hedefimiz. Sektörde yer alan 'Aile Paketi'ni farklı bir noktaya dil öğrenmek, toplumumuzda yer alan geniş aile, yani' sülale 'kavramından yola çıktık. Geçtiğimiz yıl mart ayında aile indiriminde yüzde 7,5 indirim oranını yüzde 10'a çıkardık. “Sülale İndirimi” ile tamamlayıcı sağlık sigortası herhangi bir akrabalık ilişkisini sevdiklerini düşünerek sağlıklarını korumak adına bir adım atmalarında destek olmak istiyor. 2020 yılı mart hayata geçirdiğimiz “Sülale İndirimi” tüketicilerinden yoğun ilgi sebebi ile 2021 Mayıs olabilir kadar uzatma kararı aldık. Bilindiği bilindiği gibi kişiden kişiye, yaş, cinsiyet ve değişen şehre göre değişebilen fiyatlara sahip. Ancak ortalama bakıldığında tamamlayıcı sağlık sigortaları özel sağlık sigortası göre dörtte bir hatta beşte bir başka yerde gördüğünü görüyoruz. ” 

Ürünün iletişim araştırmalarında da sülale indirimi için akraba olma zorunluluğu bulunmasının altını çizmeye çalıştıklarını ifade eden Tanyer, "Sülale indirimi gibi bir avantajdan kullanımının aslında ne kadar kolay olduğunu dünyasının sevimli ağzından aktardığımız bir video ile izleyicilerimizle paylaştık" dedi. Etiketler: Alper Tanyer, Axa
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
AXA’dan 5 kişilik grubunu oluşturan herkese 'Sülale İndirimi'