Bakan Varank: Türk sanayisi hız kesmedi

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank "Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ekonomi politikalarımız hız kesmeden devam edecek" dedi.

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 09.11.2020 - 12:57
    Son Güncelleme: 23.03.2021 - 15:23

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Cumhurbaşkanımızın liderliğinde kararlı, sonuç odaklı ve istikrara odaklanan ekonomi politikalarımız hız kesmeden devam edecek." dedi. Video konferansla SAHA EXPO Sanal Fuarı’na katılan Bakan Varank, "YOİKK ile öngörülebilirliği daha da artıracak, Türkiye'nin güvenli liman olduğunu tüm dünyaya bir kez daha kanıtlayacağız. Yatırım ortamını daha güçlü hale getirmek için kamu ve özel sektördeki paydaşlarımızla çalışmalarımıza devam ediyoruz." şeklinde konuştu.

Video konferansla SAHA EXPO Sanal Fuarı’na katılan Bakan Varank, "Cumhurbaşkanımızın liderliğinde kararlı, sonuç odaklı ve istikrara odaklanan ekonomi politikalarımız hız kesmeden devam edecek." dedi.

Salgına rağmen Türk sanayisinin hız kesmediğini söyleyen Varank, "YOİKK ile öngörülebilirliği daha da artıracak, Türkiye'nin güvenli liman olduğunu tüm dünyaya bir kez daha kanıtlayacağız. Yatırım ortamını daha güçlü hale getirmek için kamu ve özel sektördeki paydaşlarımızla çalışmalarımıza devam ediyoruz." şeklinde konuştuEtiketler: MUSTAFA VARANK, SANAYİ
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Bakan Varank: Türk sanayisi hız kesmedi