besanaliz.com BES dünyasının nabzını tutacak!

Türkiye Bireysel Emeklilik dünyasının Yeni Analiz platformu Besanaliz.com; Tüm dijital platform ve mobil cihazlara uyumlu tasarımıyla hizmet vermeye başladı.

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 24.02.2017 - 11:44
    Son Güncelleme: 17.02.2020 - 20:30

Türkiye’de ‘bireysel emeklilik sisteminin avantajlarını ve kârlı yönlerini görmek isteyenlerin yeni durağı; hem tasarımı hem de içeriğiyle dikkat çeken, yenilikçi özellikleriyle kullanıcılarına benzersiz bir deneyim yaşatan besanaliz.com olacak.

Türkiye’deki 300’e yakın emeklilik fonu arasından tercih yapmayı kolaylaştıracak olan besanaliz.com, kullanıcılarına kusursuz bir hizmet sunmak için uzun bir hazırlık sürecinin ardından kullanıma açıldı.

www.besanaliz.com adresini ziyaret eden bireysel ve kurumsal kullanıcılar, bireysel emeklilik fonlarının performansını, portföy büyüklüğünü, fon türleri bazında detaylı olarak inceleyebiliyor, günlük, aylık ve yıllık bazda getirileri kıyaslayabiliyor. Site, tablet, taşınabilir ve masaüstü bilgisayar gibi dijital platformların yanı sıra iOS ve Android işleti sistemli tüm mobil cihazlardan kolaylıkla erişim ve ekran boyutuna uygun tasarım esnekliği sağlayabilecek şekilde hazırlandı. Sitenin tasarımında tüm BES yatırımcılarına hitap etmek amacı ile dinamizmi, canlılığı, enerjiyi, sıcaklığı çağrıştıran renkler kullanıldı. Besanaliz.com’da farklı cihazların farklı ekran çözünürlükleriyle, kullanıcı deneyiminde kayıp yaşanmadan mobil teknolojisine uyum sağlamasını amaçlayan ‘Responsive Design’ teknolojisi kullanıldı.

Besanaliz.com, Finnet’in 23 yıllık bilgi birikiminin ve uzmanlığının ürünü. Sermaye piyasası yazılımlarında ileri teknoloji çözümlerine odaklanan Finnet’in bu web sitesi ile tüm kullanıcılar, yüzlerce emeklilik fonu arasından emeklilik fonu arama seçenekleri ile ‘akıllı yatırım’ın keyfine varabilecekler. Bireysel emeklilik sistemiyle ilgili olarak sitemiz yazarlarından görüşler, analizler okuyacaklar, mevzuata ulaşabilecekler, merak ettikleri soruların yanıtlarını bularak, bireysel emeklilik konusunda kendi tercihlerini oluşturabilecekler.

Tüm emeklilik fonlarına ilişkin fon künyelerinin, grafiklerinin, portföy dağılımlarının yer aldığı sitede, sürekli güncellenen analitik tablolarla güncel veriler kullanıcılara ulaşıyor.

Keşfetmek için www.besanaliz.com’u ziyaret edebilirsiniz.Etiketler: bes, emeklilik fonu, besanaliz.com, bireysel emeklilik sistemi
YORUMLAR (1)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
besanaliz.com BES dünyasının nabzını tutacak!