bisigortaci.com’dan sigorta ihale modülü

bisigortaci.com kurumsal şirketlerin sigorta ihale süreçlerini dijitalleştirmek üzere yeni ürünü “Sigorta İhale Müdülü”nü geliştirdi.

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 18.06.2019 - 13:13
    Son Güncelleme: 21.09.2019 - 22:06

İTÜ Magnet ofisinde Bisigortacı ekibi tarafından kurumsal şirketler için geliştirilen sigorta ihale modülü kurumsal şirketlerin daha şeffaf ve daha hızlı bir sigorta satın alım süreci yönetmelerini sağlıyor. bisigortaci.com'un bulut tabanlı kurumsal sigorta modülü ile 5 adımda toplu olarak kurumsal sigorta talebi oluşturmak mümkün. Kurumsal şirketler, profesyonel sigorta acentelerinden online olarak fiyatları tek bir ekranda karşılaştırabiliyor, tüm poliçe detaylarına kolayca ulaşabiliyorlar. İhale oluşturan şirketler diledikleri sigorta acentesi ya da brokeri ile görüşebiliyor. Yakın zamanda hayata alınacak yeni özellik sayesinde sistem üzerinden online görüşme de sağlanabilecek. 

Ayrıca  kurumsal şirketlerin tüm poliçe vadelerini takip edebilmelerine olanak sağlayan ürün,  poliçe yenileme döneminde, şirketlere hatırlatma yaparak, kayıp ve gecikmelerin de önüne geçiyor.  Bisigortaci.com’da kurumsal ihale oluşturmak tamamen ücretsiz.Etiketler: bisigortaci.com, Sigorta İhale Müdülü
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
bisigortaci.com’dan sigorta ihale modülü