Burç Özer Zurich Sigorta'dan ayrıldı

Zurich Sigorta’da Acenteler Koordinatörü olarak görev yapan Burç Özer şirket ile yollarını ayırdı

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 15.09.2021 - 09:27
    Son Güncelleme: 15.10.2021 - 14:37

SİGORTA GÜNDEM/KULİS

Burç Özer, sigorta sektörünün yakından tanıdığı bir isim. Bir çok şirkette pazarlama alanında çalışan Özer istatsistik uzmanı olarak biliniyor ayruca Kabataşlı...Son olarak Zurich Sigorta’da Acenteler Koordinatörü olarak görev yapan Burç Özer şirket ile yollarını ayırdı. Sigorta Gündem'e gelen bilgilere göre Özer, Şenol Ortaç'ın kurucu Genel Müdürlüğü'nü yapacağı Doğan Holding tarafından kurulacak yeni sigorta şirketinde genel müdür yardımcısı olacak.
 
Burç Özer kimdir?

Burç Özer HDI Sigorta Satış Destek ve Pazarlama Direktörü olarak görev yaparken Zurich Sigorta’da Acenteler Koordinatörlüğü görevine getirilmişti. Kariyeri boyunca sigortacılık yapan Burç Özer, iş hayatına 1995 yılında OYAK Sigorta’da (AXA Sigorta) başladı. 2002 yılında Finans Sigorta’ya pazarlama müdür yardımcısı olarak geçen Özer, 2004 yılında pazarlama müdürü, 2007 yılında FİBA Sigorta’da Marmara bölge müdürü oldu. FİBA’nın Sompo’ya satılmasıyla İstanbul Anadolu bölge müdürü olarak göreve devam eden Özer, daha sonra Zurich Sigorta’da İstanbul ve Marmara acenteler bölge müdürlüğü ve HDI Sigorta’da satış destek ve pazarlama direktörlüğü görevlerini yürüttü.  Özer son olarak Zurich Sigorta'da çalışıyordu. Burç Özer, Kabataş Erkek Lisesi’nden sonra Mimar Sinan Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi İstatistik Bölümü'nden mezun oldu.  Etiketler: Burç Özer, Zurich Sigorta, Şenol Ortaç
YORUMLAR (1)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • Bill's Broker15 Eylül 2021 18:31

    Hayırlı Uğurlu olsun Dostum, Başarıların daim olsun. Bernard Shaw'ın şu sözü tam de seni anlatıyor. “Bu dünyada başarıya ulaşan insanlar istedikleri şartları yakalayan insanlardır. Eğer bu şartları bulamazlarsa, kendileri yaratırlar.”

Burç Özer Zurich Sigorta'dan ayrıldı