Cenk Keskinel'den ilk açıklama

Asistans Şirketleri Derneği Başkanı Cenk Keskinel,olağan genel kurul sonrası ilk mesajını verdi

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 23.02.2016 - 10:04
    Son Güncelleme: 11.10.2020 - 01:57
Asistans Şirketleri  Derneğinde, tüm üyelerin katılımı ile gerçekleşen  Olağan 2. Genel kurulunun ardından 2016  yılının ilk  toplantısında görev bölüşümü yapıldı ve 2016 yılı  çalışma planı oluşturuldu. 

Yönetim kurulunda  Başkanlığa  Sayın  Cenk  Keskinel  (Europ  Assistance ), Başkan yardımcılığına Sayın Cemal  Fenercioğlu (Tur Assist) ,  Sekreterliğine Metin Öztürk (Asistline), Saymanlığa Ali Salt  (Allianz Global Assistance) seçildi. 

Asistans Şirketleri Derneği  Başkanı  Sayın  Cenk Keskinel, “Yaklaşık  1,5 yıl önce kurulan derneğimizin ilk  olağan genel kurulunu  başarı ile tamamladık.  
Bu çatı  altında sektörel  gelişim ve sorunların giderilmesine yönelik çözümler üretmek ,  bilgi ve tecrübelerimiz paylaşmak üzere biraraya  geldik.  
Asistans şirketleri,  hayatı  kolaylaştıran yaşam kalitesini artrttıran hizmetler ve organizasyonlarla nihai  müşteriye  destek  veren,  zorluklar karşısında en donanımlı  hizmetler ile  sorunları en kısa sürede çözen yapılardır. Bu profesyonel bakışı  kendi sektörümüz  içinde kullanma kararındayız. Sektörün büyüme ve gelişme aşamasında olduğu  gözönüne alınırsa,  bu  çatı  altında üretilecek  çözümlerin hepimize fayda sağlayacagı  ortadadır. Bu  bilinç ve öngörü ile son derece dostane bir ortam içinde çalışmalarımızı  başlattık. 2016  yılında  sektörü  ilglendiren her konuda yorumlarmızı  ilgili  mercilerle paylaşmaya ve beraber çözüm üretmeye hazırız” dedi.

Dernek hakkında kısa bilgi  veren Sayın Keskinel sözlerini  şöyle tamamladı. Derneğimizde asistans şirketleri  kurum bazında temsil  edilmektedir.  
Tüzüğümüze göre  yılda bir seçim yapılması  sözkonusudur. Mevzuatın öngördüğü kriterlere  uygun olan asistans şirketleri derneğimize üye olabilmektedir. Şuan sektörmüzde aktif olarak çalışan 10  asistans şirketi  bu çatı altında temsil  edilmektedir.  Bizler  herzaman müşterinizin görünmeyen gözü kulağı  eli koluyuz.. Ön planda olmak, reklam yapmak  bizler için önemli değil. Bizler için  önemli olan varsa sorunların  çözümlenmesi ,  gelişimin desteklenmesidir. 
 
Sektörel bazda böyle bir oluşuma ihtiyaç vardı.  Derneğimiz bu ihtiyaca aktif şekilde hizmet edecek  yapıda  konumlandırılmıştır. Üyelerimiz , yerine göre insan hayatının emanet edildiği bir sekörün temsilcileri olarak,  taşıdıkları   sosyal  sorumluluk  bilinci  ile kendilerine  düşen görevi sektörümüz için 
paylaşarak yapmaya  hazır bir çalışma anlayışı içindedir. 
Derneğimizin web sayfası hazırlandı  kısa süre kullanıma sunulacak. Ayrıca, 2016  yılında  hizmet verdiğimiz sektör temsilcilerini ziyaret  ederek  olası projeler hakkında görüşmelerimiz gündemimiz de olacaktır.


Etiketler: Cenk Keskinel, Asistans Şirketleri Derneği
YORUMLAR (1)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Cenk Keskinel'den ilk açıklama