Chubb, Richard Shanks’i Hasar Direktörü olarak atadı

Global reasüror şirketi Chubb, Richard Shanks’in Birleşik Krallık ve İrlanda için Hasar Direktörü olarak atandığını duyurdu

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 05.03.2021 - 12:38
    Son Güncelleme: 31.03.2021 - 14:19

Buse Kuşkaya Seçgin / Sigorta Gündem Dış Haberler

Global reasüror şirketi Chubb, Richard Shanks’in Birleşik Krallık ve İrlanda için Hasar Direktörü olarak atandığını duyurdu. Yeni görevinde Shanks, Chubb hasar hizmetlerinin Birleşik Krallık ve İrlanda’ya ulaşmasından sorumlu olacak.

Shanks’in sigorta sektöründe 30 yılı aşkın bir deneyimi var. Kendisi daha önce birçok sigorta şirketinde yönetici görevleri de üstlenmişti.

Shanks, kısa bir süre önce Kıdemli Başkan Yardımcılığına terfi olan ve aynı zamanda şirketin Avrupa, Asya ve Afrika bölgelerinden sorumlu Hasar Direktörü John Latter’ın yerini aldı. Shanks, görevini İngiltere’de gerçekleştirecek ve Kıdemli Başkan Yardımcısı John Latter’a rapor verecek.

Latter, “Richard’ın bu kilit role terfi olmasından çok memnunum. Kendisi ekip yönetmek konusunda güçlü bir geçmişe sahip. Mükemmel bir hizmet sunacağına eminim. Liderliği ve enerjisi, müşterilerimizin sürekli değişen ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmemizi sağlamakla kalmayıp değişimi yönlendirmeye yardımcı olacak” diye konuştu.

(Kaynak: Reinsurance News)

 Etiketler: John Latter, Chubb, Richard Shanks
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Chubb, Richard Shanks’i Hasar Direktörü olarak atadı