Chubb Türkiye'de atama

Chubb Türkiye Siber ve Finansal Sigortalar Underwriterı Koray Siper, Chubb Avrasya & Afrika Kıdemli Siber Risk Uzmanı olarak atandı.

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 19.09.2019 - 11:46
    Son Güncelleme: 30.06.2020 - 16:26

Aralık 2015’te Chubb Türkiye ailesine katılan Koray Siper yeni pozisyonunda Chubb’ın Ortadoğu, Pakistan, Afrika, Rusya ve Türkiye’de bulunan ekipleri için teknik eğitim, ürün yönetimi, iş geliştirme, satış ve underwriting desteği verilmesi ile proje yönetiminden, ayrıca Avrasya ve Afrika bölgesindeki Chubb ofislerinde Chubb’ın global siber stratejisinin uygulanmasından sorumlu olacak. Koray Siper yeni görevini Chubb’ın Londra ofisinden yürütecek.

TÜRKİYE BÖLGESEL ÜS

Chubb Türkiye Ülke Başkanı Emre Buğday şöyle konuştu: “Koray Siper göreve başladığı ilk günden bu yana, ekibiyle birlikte önemli başarılara imza attı, yeni görevinde de çıtayı daha yükseğe taşıyacağına eminim. Türkiye’deki siber risk sigorta başarımızı Avrasya ve Afrika’ya da yayacaktır. Chubb, Türkiye’de tam 10 yıldır hız kesmeden faaliyetlerini sürdürüyor, emin adımlarla ilerliyor. Son yıllarda birçok çalışma arkadaşımız sorumluluk alanlarını genişleterek global veya bölgesel görevlere atandı. Chubb Türkiye, Chubb dünyasında bölgesel bir üs konumuna geldi ve bu da bizi gururlandırıyor.”Etiketler: atama, Siper, Koray, Chubb Türkiye
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Chubb Türkiye'de atama