Cigna Finans’ın yeni CEO’su Pınar Kuriş oldu

Emeklilik ve hayat sigortası şirketi Cigna Finans’ın CEO’luğuna sektörün tecrübeli Pınar Kuriş getirildi.

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 26.07.2018 - 15:58
    Son Güncelleme: 16.01.2021 - 03:43

Türkiye’nin 5. büyük bankası QNB Finansbank ile dünyanın en büyük sigorta şirketlerinden Cigna’nın ortaklığında faaliyet gösteren emeklilik ve hayat sigortası şirketi Cigna Finans’ın yeni CEO’su sektörün tecrübeli isimi Pınar Kuriş oldu.

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği alanında lisans, yüksek lisans ve doktora derecesine sahip olan Kuriş, 20 yılı aşkın bankacılık ve danışmanlık tecrübesine sahip. Akbank ve QNB Finansbank’ta; ticari, KOBİ ve bireysel bankacılık pazarlama, stratejik planlama ve bütçe yönetimi gibi görevlerde bulunan Kuriş, son dört yıldır Burganbank’ta Perakende ve Özel Bankacılık Genel Müdür Yardımcılığı görevi yaptı. Kuriş, dijital bankacılık, doğrudan satış ve tüketici finansmanı gibi alternatif satış kanalları dahil olmak üzere pazarlama ve satış alanlarında sektörün deneyimli isimleri arasında yer alıyor.

Cigna Finans, müşterilerinin her zaman daha iyi ve kaliteli bir yaşam sürmelerini misyon edinmiş bir sigorta şirketi olarak, Pınar Kuriş’in liderliğinde güçlü kadrosu, yenilikçi ürün portföyü ve zengin dağıtım kanalları ile büyümeye devam edecek.Etiketler: QNB Finansbank, Cigna Finans, yeni CEO, Pınar Kuriş
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Cigna Finans’ın yeni CEO’su Pınar Kuriş oldu