Cigna Finans’ta üst düzey atama

Emeklilik ve hayat sigortası şirketi Cigna Finans’ta Sağlık Genel Müdür Yardımcılığı'na sektörün deneyimli ismi Melda Şuayipoğlu getirildi.

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 28.04.2020 - 16:54
    Son Güncelleme: 09.01.2021 - 02:54

Uluslararası sağlık ve sigorta devi Cigna ile Türkiye’nin en büyük bankalarından QNB Finansbank ortaklığında faaliyet gösteren emeklilik ve hayat sigortası şirketi Cigna Finans kadrosunu yeni isimlerle güçlendirmeye devam ediyor. Cigna Finans, bünyesine son olarak sektörün deneyimli ismi Melda Şuayipoğlu’nu kattı. Şuayipoğlu, Genel Müdür Yardımcısı olarak şirketin lisansını bu yıl aldığı sağlık sigortası fonksiyonlarının kurulmasından ve faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Melda Şuayipoğlu hakkında

Boğaziçi Üniversitesi Matematik Bölümü'nde lisansını, Bahçeşehir Üniversitesi Aktüerya Bölümü'nde yüksek lisansını tamamlayan Melda Şuayipoğlu, 27 yıllık sigorta tecrübesine sahip. Meslek hayatı boyunca hayat ve hayat dışı branşlar kapsamında underwriting, fiyatlama, risk, kanal yönetimi gibi pekçok farklı görevde bulunan Şuayipoğlu, 2003-2015 yılları arasında Allianz Türkiye İcra Kurulu'nda sırasıyla Risk Direktörü, Baş Aktüer ve Kurumsal Sigortalar Genel Müdür Yardımcısı olarak görev aldı. 2016 yılında JLT Türkiye’de Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmaya başlayan Şuayipoğlu, Cigna Finans’a katılmadan önce Bupa Acıbadem Sigorta’da Teknikten Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütüyordu.

En fazla kaybettiren BES fonları (28.04.2020)

En fazla kazandıran BES fonları (28.04.2020)Etiketler: sağlık sigortası, hayat sigortası, emeklilik, Melda Şuayipoğlu, atama, QNB Finansbank, Cigna Finans
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Cigna Finans’ta üst düzey atama