Doğa Sigorta dijital gelişmelerine bir yenisini daha ekledi

“Güven Doğasında Var” ilkesi ile müşteri ve acentelerinin en hızlı ve en güvenilir hizmeti alması yönünde dijitalleşme çalışmalarına ağırlık veren Doğa Sigorta, Web Sitesinden poliçe üretimlerine 3D Secure özelliğini getirdi.

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 12.04.2019 - 11:54
    Son Güncelleme: 16.07.2019 - 21:18

Kurum içi birçok operasyonun çevrimiçi olarak sürdürülmesinin sağlandığı teknik altyapı geliştirmeleri, yenilenen ve poliçe satışı özellikli Web sitesi ile her an her yerde hızlı ulaşımı sağlayan Mobil Uygulama ardından, ödül hak eden Özel Bulut geçiş süreci devamında 3D Secure özelliği web sitesi poliçe üretimlerinde devreye girdi. 

Web siteleri üzerinden, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptığı ortak çalışma olan 3D Secure ile yapılan ödemelerde banka ve kullanıcı ekranında, banka tarafından sunulan özel bir 3D işlem ekranı açılmakta ve alışveriş yapılan kredi kartının sahibinin cep telefonuna sms ile onay kodu gönderilmekte veya kart sahibi dışında kimsenin bilmediği özel bilgiler istenmektedir. Bu şekilde yapılan başarılı ödeme işlemlerinde, banka herhangi olumsuz bir durumda tüm sorumluluğu üzerine almaktadır.Etiketler: Doğa Sigorta
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Doğa Sigorta dijital gelişmelerine bir yenisini daha ekledi