Doğa Sigorta teknolojisi ödüllendirildi

Doğa Sigorta, NGN ile iş ortaklığında tamamladığı Private Cloud (Özel Bulut) geçişi ile birlikte International Data Corporations (IDC) tarafından ödüle layık görüldü.

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 29.03.2019 - 15:58
    Son Güncelleme: 18.07.2019 - 15:02

Bilgi teknolojileri, telekomünikasyon, ve tüketici teknolojileri pazarları için; pazar istihbaratı, danışmanlık hizmetleri ve etkinlikler alanında küresel bir hizmet sağlayıcı olan International Data Corporations; IDC Türkiye Bulut Bilişim Ödülleri 2019 kapsamında Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden ödül kazananları 26 Mart 2019 tarihinde açıkladı.

“IDC Multi Cloud Summit 2019” etkinliğinde gerçekleşen ödül töreninde, Doğa Sigorta’ya da Private Cloud (Özel Bulut) ödülü takdim edildi. 

Doğa Sigorta Bilgi Teknolojileri Müdürü Vedat Erkomay tarafından teslim alınan ödül Doğa Sigorta’nın özellikle 2018 yılı itibari ile atağa geçtiği dijitalleşme operasyonuna verdiği önemin adeta simgesi oldu.

Kurum içi birçok operasyonun çevrimiçi olarak tamamlanabilmesinin sağlandığı teknik altyapı geliştirmeleri, yenilenen ve poliçe satışı özellikli Web sitesi ile her an her yerde hızlı ulaşımı sağlayan Mobil Uygulama ardından, başarıyla tamamlanıp ödül hak eden Özel Bulut geçiş süreci Doğa Sigorta’nın veri güvenliğine verdiği önemin de önemli bir yansıması. Şirket güvenlik duvarları ve dahili barındırma aracılığıyla üst düzeyde güvenlik ve gizlilik sunarak üçüncü taraf sağlayıcıların işlemlere ve gizli verilere erişimini önleyen Özel Bulut Sistemine geçiş, Bilgi Teknolojileri Departmanı’nın bir süredir üzerinde titizlikle çalıştığı projelerden yalnızca biri.Etiketler: Vedat Erkomay, ödül, özel bulut, Doğa Sigorta teknolojisi
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Doğa Sigorta teknolojisi ödüllendirildi