Doğa Sigorta'yla öğretmenler güvende

Doğa Sigorta, İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı (İLKSAN) üyelerine özel poliçeler ile sağlık alanında önemli bir işbirliğine imza attı

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 29.11.2018 - 12:46
    Son Güncelleme: 11.09.2019 - 12:46

Doğa Sigorta CEO’su Nihat Kırmızı, “Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile tüm İLKSAN Üyelerinin son derece makul fiyatlarla anlaşmalı Özel Sağlık Kuruluşlarından yararlanabileceğini” ifade etti.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında 2018 yılının ilk 6 ayında, bir önceki yılın aynı dönemine göre %135 oranında büyüme sağladıklarının altını çizen Kırmızı, bu alan bizim için en çok büyüme hedeflediğimiz alanların başında geliyor, diye ekledi. Sektörün en iddialı şirketi olduklarını vurgularken, İLKSAN ile gerçekleşen şekilde farklı kurum ve kuruluşlar ile özel iş birliklerine devam edeceklerini aktardı.
280.000 üyeye sahip İLKSAN ile hayata geçen iş birliği sonucu tamamlayıcı sağlık alanında çok daha geniş kitlelere ulaşacaklarını, üye ve üye ailelerinden gelen talepten memnuniyetlerini belirtti.

İLKSAN Yönetim Kurulu Başkanı Tuncer Yılmaz ise, Doğa Sigorta ile anlaşmalarının çok verimli olacağına inandıklarını belirtip, sigortanın önemine değindi. Birçok kişinin genelde ancak başına bir sorun geldiğinde sigortanın önemini farkettiğini, oysa özellikle de insanın en değerli varlığı; sağlığını, güvence altına almasının ne kadar mühim olduğunu, bu nedenle ülkemizin geleceğini emanet ettiğimiz öğretmenlerimize bu hizmeti sunmaktan mutluluk duyduklarını aktardı. Öğretmenlerin özel hastanelerde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile aldıkları hizmetten çok memnun olduklarını, faydalarını çevreleri ile paylaştıkça projenin hızla yayılacağına inandıklarını ekledi.

Gerçekleşen iş birliği kapsamında İLKSAN üyelerinin ve aile bireylerinin Doğa Sigorta’nın “Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’na” daha uygun fiyatlarla sahip olması sağlanırken, ayrıca İLKSAN Üyeleri, aile olarak sigortalanmak istediklerinde de ilave %5 aile indiriminden faydalanabilecekler.
‘Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ poliçesi ile İLKSAN Üyeleri uygun prim ve ödeme koşullarıyla kişiye özel sağlık sigortası sahibi olmuş olacak ve Doğa Sigorta’nın anlaşmalı olduğu SGK anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarında ürün kapsamında olan işlemlerde fark ödemeden sağlık hizmeti alabilecekler.

‘Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ ürünü ile İLKSAN Üyeleri, yıllık 8 kez muayene, muayene sırasında istenen tahlil ve tetkikler, yatış ve ameliyat harcamaları, Ankara ve İstanbul’ daki 21-45 yaş grubundaki üyeler ve yakınları için yıllık 690 TL, diğer illerdeki 21-45 yaş grubundaki üyeler ve yakınları için yıllık sadece 550 TL primle faydalanabileceklerdir. İLKSAN Üyeleri Sigorta primlerini 8 taksitle ödeyebileceği gibi, sağlık sigortalarına özel olarak sunulan %15 vergi avantajından da yararlanılabileceklerdir.Etiketler: Doğa Sigorta
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Doğa Sigorta'yla öğretmenler güvende