Efma-Accenture Innovation'ın kazananları belli oldu

130 ülkedeki 3,300'den fazla perakende finansal hizmet şirketinin bir kuruluşu olan Efma ile Accenture'un ortaklığında düzenlenen Efma-Accenture Innovation'ın kazananları açıklandı

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 14.06.2018 - 10:54
    Son Güncelleme: 11.09.2019 - 15:02

Birden çok kategoride en iyi sigorta teknolojisi yenilikleri örneklerini sergileyen ödüller için bu yıl 45 ülkeden 237 kurumdan 320 başvuru oldu. Sigorta Ödülleri 2018'de Efma-Accenture Innovation'ın kazananları ise,
Tokio Marine & Nichido Yangın Sigortası A.Ş. (Japonya), geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü birkaç yenilikçi ürün için Global Innovator ödülünü aldı.
AXA Winterthur (İsviçre) iki ödül kazandı. “SIRI-Bution” Yapay Zeka (AI) ödülü, karmaşık iş verilerinin kilidini açarak ve net ve kapsamlı içgörüler sunarak çalışan sorularına hızlı cevaplar vermek için doğal dil işlemeyi kullandı.
KBC (Belçika) “KBC Ana Politikasının Sayısallaştırılması” için En İyi Yıkıcı Ürün ödülünü aldı. Veriye dayalı platform, müşterilere sadece üç soru sorup anında teklif vermek suretiyle ev sahibi sigortası alma sürecini basitleştiriyor.
Bank Millennium (Polonya) Müşterileri kurumun sigorta acenteleriyle anında bağlantı kurabilen “Seyahat Yardımı” düğmesi için Hasar Yönetimi ödülünü kazandı.
PZU (Polonya) İşitme ve Dil Tercümanlığı (S.A.L.T.) iletişim merkezi servis sağlayıcısı için Müşteri Deneyimi ve Katılım ödülünü kazandı. TUZ. Polonya'da web kamerası ve internet erişimi olan bir mobil cihaz veya bilgisayarın sağır olmasını sağlayan ilk çözüm, müşteri, bir işaret dili çevirmeni ve bir PZU danışmanı arasında üç taraflı bir video bağlantısı aracılığıyla sigorta sağlayıcısıyla bağımsız bir şekilde iletişim kurabilmekte.
Nexar (İsrail) Akıllı telefonlardaki akıllı ve yerleşik sensörlerin kullanıldığı akıllı telefonlardaki Otomatik Kaza Yeniden İnşası için Insurtech ödülünü aldı ve çarpışma görüntülerini, verileri yakalamak için birkaç dakika içinde çarpışma raporları oluşturuyor. Böylelikle sahtekarlık oranını azaltılıyor. Nexar'ın iddiaları daha hızlı işlemesine, işletme maliyetlerini azaltmasına ve poliçe sahipleriyle daha güçlü ilişkiler kurmasına olanak tanıyor.
Victor (ABD) Alternatif sermayenin desteklediği ilk perakende mülkiyet sigortası çözümü Alternus için Underwriting ödülünü kazandı. Alternus, risk yöneticilerine alternatif kapasite sağlayıcılarından bir fiyat indirimi sunarak daha fazla sermaye çeşitlendirmesi sağlayarak doğrudan sigortalıya geçiyor.Etiketler: inovasyon
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Efma-Accenture Innovation'ın kazananları belli oldu