Emekli maaşını taşıyana TEB'den 400 TL hediye

Türkiye Ekonomi Bankası tarafından emeklilere özel düzenlenen kampanya ile emekli maaşını TEB'e taşıyana 400 TL'lik ödül puanı anında hediye

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 01.07.2013 - 12:35
    Son Güncelleme: 19.06.2018 - 15:57
Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından emeklilere özel düzenlenen kampanya kapsamında, emekli maaşını TEB’e taşıyıp, beraberinde kredili mevduat hesabı ve kredi kartı ürünü alan müşteriler, 400 TL değerinde Bonus/World ödül puan kazanıyor. Ödül puanlar, müşterilerin 2 yıllık taahhüdüne istinaden kampanya başlangıcında yükleniyor.
Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB) 20 Mayıs tarihinde başlattığı emeklilere özel kampanya kapsamında emekli maaşını TEB’e taşıyıp beraberinde kredili mevduat hesabı ve kredi kartı ürünü alan müşteriler, 400 TL değerinde Bonus/World ödül puan kazanıyor. Ödül puanlar, müşterilerin 2 yıllık taahhüdüne istinaden kampanya başlangıcında yükleniyor. Kampanya ile emekli maaşlarını TEB şubelerinden almaya başlayacak olan emeklilere avantajlı ürün ve hizmetlerinden yararlanma fırsatı da sunmayı hedefleyen TEB, 31 Temmuz 2013 tarihine kadar kampanyaya katılım başvurularını kabul ediyor.
400 TL ödül puan anında yükleniyor
Kazanılan 400 TL’lik ödül puan, 24 ay boyunca emekli maaşının TEB hesabına yatmış olması ve kampanya kapsamında açılan kredili mevduat hesabı ile TEB kredi kartı ürünlerinin de açık kalması koşuluyla kampanya başlangıcında emeklilerin TEB kredi kartına yükleniyor. Ayrıca, kampanyadan yararlanarak maaşını TEB’den alan emekliler emekli maaş hesabına yönelik hesap işletim ücreti ve kredi kartı yıllık kart ücreti ödemiyor.


Etiketler: emeklilik, teb, kredi kartı, mevduat
YORUMLAR (1)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Emekli maaşını taşıyana TEB'den 400 TL hediye