Garanti Emeklilik Çağrı Merkezi’ne "En İyi Ödülü"

Garanti Emeklilik, Çağrı Merkezi ile bu yıl 10’uncusu düzenlenen Türkiye Çağrı Merkezi Ödülleri’nde “En İyi Çağrı Merkezi Ödülü”nün sahibi oldu

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 23.10.2015 - 11:23
    Son Güncelleme: 26.01.2020 - 02:22
Garanti Emeklilik Çağrı Merkezi, kazandığı itibarlı ödüllere bir yenisini daha ekledi. Kurum, IMI Conferences tarafından bu yıl 10. kez düzenlenen ve sektörel başarının teşvik edilerek kalitenin artırılmasına katkı sağlamayı amaçlayan Türkiye Çağrı Merkezi Ödülleri kapsamında 250’den az koltuklu çağrı merkezleri kategorisinde “Türkiye’nin En İyi Çağrı Merkezi Ödülü”ne layık görüldü.

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Garanti Emeklilik Genel Müdür Yardımcısı Çağlayan Bakaçhan, şirket olarak teknoloji odaklı ve müşteri memnuniyetini esas alan bakış açılarıyla, sektörde önemli ve fark yaratan çalışmalara imza attıklarının altını çizdi. Bakaçhan sözlerine şöyle devam etti; "Geniş müşteri kitlelerine hitap eden kuruluşlara özellikle müşteri memnuniyeti anlamında önemli katkılar sağlayan çağrı merkezi sektöründe imza attığımız uygulamaların böylesine anlamlı ödüllere layık görülmesinden mutluluk ve gurur duyuyoruz. Çalışan memnuniyeti ve verimliliğini yüksek bir noktaya taşıdığımız, müşteri memnuniyetine olumlu etkisi olan her türlü uygulamayı hayata geçirmeye özen gösterdiğimiz çalışmalarımızın saygın ödüllere layık görülmesi, müşterilerimize daha iyi hizmet verme konusunda bizleri cesaretlendiriyor."


Etiketler: Garanti Emeklilik, çağrı merkezi
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Garanti Emeklilik Çağrı Merkezi’ne En İyi Ödülü