Garanti Emeklilik'e ödül

Garanti Emeklilik’e sektöründe bir ilki yaşatan önemli ödül geldi

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 23.11.2015 - 10:11
    Son Güncelleme: 12.01.2020 - 23:09
Garanti Emeklilik, sektöründe imza attığı ilklere yenilerini eklemeyi sürdürüyor. Kurum, uluslararası düzeyde insan kaynakları odaklı tek kalite standardı olan Investors in People (IIP - İnsana Yatırım Yapanlar) sertifikasını “Altın” kategorisinde almaya layık görülerek, bu alanda ödül sahibi olan ilk Türk emeklilik şirketi oldu. Garanti Emeklilik böylece Türkiye’den altın sertifika almaya hak kazanan 4 şirketten biri olma unvanın da sahibi oldu.  

Garanti Emeklilik, sektöründe fark yaratan uygulamalarıyla uluslararası alanda kazandığı itibarlı ödüllere bir yenisini daha ekledi. Kurum, bir organizasyonun iş performansını iyileştirmeye yönelik, dünyada "insan odaklı" tek kalite standardı konumunda olan Investors in People (IIP - İnsana Yatırım Yapanlar) sertifikasını ülkemizde “Altın” kategorisinde almaya hak kazanan ilk emeklilik firması oldu. Böylece Garanti Emeklilik Türkiye’de altın sertifikaya layık görülen sahip 4 firmadan biri olma unvanını da taşımış oldu.

Sektörümüzde bir ilke imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Garanti Emeklilik Genel Müdürü Cemal Onaran şirket olarak çalışan mutluluğunu merkeze alan bir çalışma modeline büyük önem verdiklerinin altını çizerek şunları söyledi; “Garanti Emeklilik olarak insan kaynakları alanında hayata geçirdiğimiz yenilikçi ve öncü çalışmalarımızla sektörümüzde farklılaşıyor, ilham kaynağı oluyoruz. Başarılarımızın ardındaki en önemli mimarlarımız olarak nitelendirdiğimiz çalışanlarımızın verimliliğini ve motivasyonlarını artıracak çalışmalarımızın, IIP gibi saygın bir kurum tarafından ödüllendirilmesi tüm Garanti Emeklilik ailesi olarak hepimizi mutlu eden ve gururlandıran bir tablo. Üstelik bu önemli gururun sektörümüzde bir “ilk” olmasının yanı sıra ülkemizde bu standartlara sahip olan 4 firmadan biri olmanın heyecan ve mutluluğunu da yaşıyoruz. Bu önemli başarıda emeği geçen herkesi gönülden tebrik ediyorum.”  


Etiketler: Garanti Emeklilik, Cemal Kişmir, ödül
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Garanti Emeklilik'e ödül