Generali'den araba kazanan talihli belli oldu

Generali Sigorta’nın kampanya talihlisi 1 dakikada Alfa Romeo Giulietta’nın sahibi oldu

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 07.10.2015 - 16:09
    Son Güncelleme: 21.10.2019 - 03:43
Generali Sigorta’nın, 1 dakikalarını ayırıp tüm dağıtım kanallarından Trafik veya Kasko Sigortası teklifi alan araç sahiplerine, Alfa Romeo Giulietta kazanma şansı sunduğu kampanyanın talihlisi belli oldu.  
 
Tüm Generali acenteleri, broker ve banka kanallarının yanı sıra direkt satış kanalları olan generali.com.tr ve 0850 555 55 55 üzerinden trafik ve kasko ürün teklifi alan yaklaşık 500 bin kişinin katılım gösterdiği kampanyada, Alfa Romeo Giulietta’yı kazanan isim, Generali Sigorta Antalya Acentesi Bilgin Sigorta müşterisi Gonca Çetin oldu.
 
15 Nisan 2015 - 15 Eylül 2015 tarihleri arasında gerçekleşen kampanyanın talihlisi, 30 Eylül 2015 tarihinde Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen çekiliş sonucunda belirlendi. Kampanyanın kazananı Gonca Çetin, Generali Sigorta’nın Antalya Acentesi Bilgin Sigorta üzerinden, 29 Temmuz Çarşamba günü, sadece birkaç dakika ayırıp Trafik Sigortası teklifi alarak Alfa Romeo Giulietta’nın sahibi oldu.


 
 Fiat 500L Kampanya Talihlisi de Bir Acente Müşterisi
 
Kampanya ile ilgili  konuşma yapan Generali Sigorta Genel Müdürü Mine Ayhan, kampanya sonucu kazanan talihlinin yine bir Generali Acente müşterisi olmasından dolayı çok mutlu olduğunu dile getirdi.
Generali Sigorta’nın 15 Ekim 2014 - 15 Mart 2015 tarihleri arasında gerçekleştirdiği ve 300 bin kişinin katılım gösterdiği bir önceki Fiat 500L kampanyasının kazananı da  Ankara Bölgesinde faaliyet gösteren  bir acentenin müşterisi idi.


 
Generali Sigorta’nın dağıtım kanalı stratejisinin merkezinde acentelerinin yer aldığını dile getiren Generali Sigorta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erkan Aydoğan, sürdürdükleri kampanyaların “Generali’nin Geleceği Acentelerin Geleceği” anlayışının bir ürünü olduğunu belirterek,  en önemli iş ortakları olan acentelere yönelik yeni projeler geliştirmeye devam edeceklerinin altını bir kez daha çizdi.


Etiketler: araba talihlisi, generali sigorta, Generali Sigorta Genel Müdürü Mine Ayhan
YORUMLAR (1)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Generali'den araba kazanan talihli belli oldu