Güneş Sigorta’da üst düzey atamalar

Güneş Sigorta yenilikçi ve esnek çalışma anlayışı çerçevesinde üst yönetiminde atamalar yapmaya devam ediyor

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 28.12.2018 - 18:55
    Son Güncelleme: 10.09.2019 - 10:48

Sigorta sektörünün tecrübeli ve yenilikçi şirketi Güneş Sigorta, 2019 yılına müşteri beklentilerini ve çağın gerekliliklerini ön planda tutan iş yapış anlayışı doğrultusunda yeni üst yönetim atamalarıyla başlıyor. 28.12.2018 tarihinde düzenlenen Yönetim Kurulu Toplantısı’nda Güneş Sigorta üst yönetim kadrolarında yeni atama kararları alındı.


Güneş Sigorta Strateji ve Sistem Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Sn. İlhan ŞAHİN, Strateji ve Sistem Yönetimi Genel Müdür Yardımcılığı görevine ek olarak Pazarlama ve Satış Yönetimi Genel Müdür Yardımcılığı görevini de üstlendi.


Güneş Sigorta Hasar Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Sn. Bülent SOMUNCU Teknik Genel Müdür Yardımcılığı’na atandı.


Güneş Sigorta Mali İşler Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Sn. Murat KOYGUN’un istifasını sunması ve 31.12.2018 tarihi itibariyle kabulünün ardından Sn. Saltuk Buğra SÜRÜEL’in Mali İşler Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başlaması kararı alındı.


Ayrıca, Güneş Sigorta Pazarlama ve Satış Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Sn. Tahsin ORAL’ın 31.12.2018 tarihi itibariyle görevinden ayrılması kararı verildi.Etiketler: güneş sigorta
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Güneş Sigorta’da üst düzey atamalar