Güneş sigortalılar Corporate Games’de yarıştı!

Güneş Sigorta, bu yıl 17’cisi düzenlenen Corporate Games İstanbul’da elde ettiği başarılarına bir yenisini daha ekledi.

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 15.05.2019 - 11:58
    Son Güncelleme: 19.02.2020 - 19:23

Güneş Sigorta, 3-4-5 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen Corporate Games İstanbul’a bu yıl da katıldı. Şirket genelinde katılımın yoğun olduğu organizasyona Genel Müdürlük, Ege Bölge Müdürlüğü, Orta Anadolu Bölge Müdürlüğü, Kadıköy Bölge Müdürlüğü ve Marmara Bölge Müdürlüğü olmak üzere toplam 23 çalışan katıldı. 

Corporate Games İstanbul’da Güneş Sigorta Hasar Lojistik ve Gözetim Müdürlüğü çalışanı Hatıra Gözkaya“Masa Tenisi Branşı Tekler Kadın Açık” kategorisinde üçüncü olmasının yanı sıra Güneş Sigorta Oto Hasar Müdürlüğü çalışanı Recep Kamator ile katıldığı “Masa Tenisi Branşı Çiftler Karma Açık” kategorisinde ise üçüncülüğü elde ettiler. 

Corporate Games fikri dünyada ilk olarak Dr. Maureen Johnston tarafından geliştirildi. Dr. Johnston’nun, her yaştan insanın bir araya gelip ilgi duyduğu bir spor dalında, çalıştığı kurumu gururla temsil etmesini sağlayacak dünya çapında bir organizasyona ihtiyaç duyulduğunu gözlemlemesiyle birlikte “World Corporate Games” fikri ortaya çıktı. İlk olarak 1988 yılında düzenlenen Corporate Games, bugün dünyanın birçok farklı ülkesinde düzenlenmeye devam ediyor.Etiketler: Corporate Games, Güneş Sigorta
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Güneş sigortalılar Corporate Games’de yarıştı!