Gürsal Gürarda, danışmanlık şirketi kurdu

Geçtiğimiz yıl Aksigorta ile yollarını ayıran Gürsal Gürarda, Graham Consulting adı altında bir danışmanlık şirketi kurdu

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 05.08.2015 - 10:52
    Son Güncelleme: 14.07.2020 - 03:39
Aksigorta'nın Pazarlama Direktörlüğü görevininde geçtiğimiz yıl ayrılan Gürsal Gürarda, Graham Consulting adı altında yönetim ve pazarlama danışmanlığı yapan bir şirket kurdu. 

Şirketlerin sürdürülebilir karla büyümeleri için strateji, yönetim ve pazarlama danışmanlığı yapan Graham Consulting, güçlü markalar ve güçlü şirketler yaratmak amacıyla, pazarlama yönetiminin güçlü isimlerinden Gürsal Gürarda ve Azmi Arslan’ın yönetiminde hizmet vermeye başladı. Graham Consulting’in İstanbul’un yanı sıra, Bakü’de de ofisi bulunuyor.

Gürsal Gürarda ve Azmi Arslan, pazarlama alanında uzun yıllar boyunca edindikleri deneyimlerini Graham Consulting’e taşıyarak, iş yaşamında en kritik faktörlerden biri olan sürdürülebilir karlı büyümeyi sağlamak üzere, şirketlere danışmanlık hizmeti veriyorlar. Graham Consulting, şirketlerin hedeflerinin konulması, hedeflere uygun altyapının oluşturulması ve karlılığı oluşturacak farklılaşma stratejisinin ortaya çıkarılmasının yanı sıra, şirketlerin dengeli bir yapıya kavuşması amacıyla aksiyon planı da geliştiriyor. 

Şirketlere özel danışmanlık hizmeti

Bugüne kadar bilinen kalıpların dışına çıkan Graham Consulting, her şirketin kendi ihtiyaçlarını, şartlarını ve önceliklerini anlayarak o şirkete uyacak öneriler, yapısına özel yaklaşımlar ve farklılaştırılmış çözümler sunuyor. Şirketleri karlılığa, dolayısıyla da başarıya taşıyan unsurun her alanda farklılaşma olduğunu savunan Graham Consulting, sunduğu öneri ve çözümlerle de bu görüşünü destekliyor. 

Bakü’de ofis

İstanbul’un yanı sıra, Azerbaycan’da da bir ofisi bulunan Graham Consulting’in Bakü Ofisi, son yılların parlayan yıldızı olan Azeri şirketlere özel danışmanlık hizmeti verecek.

Graham Consulting Satıştan İletişim Faaliyetlerine Kadar Aktif Rol Oynuyor
Durum analizi, hedef belirleme, pazarlama planı oluşturma ve yönetme, gelişim, araştırma ve kontrol, marka yönetimi, ürün – fiyat stratejisi, satış stratejisi gibi bir çok alanda şirketlere özel danışmanlık hizmeti veren Graham Consulting, bir çok danışmanlık firmasının aksine, hizmet verdiği firmaları farklılaştırmak üzere, iletişim stratejilerini de yönetiyor. Bu kapsamda firmalara PR ve reklam ajansı seçiminden, medya satın almaya kadar iletişimin bir çok alanında danışmanlık yapıyor. 

Öncelik sürdürülebilir karlılık

Şirketlerin devamlılığında her şeyden önce sürdürülebilir karlılığın önemine değinen Graham Consulting Kurucu Ortağı Gürsal Gürarda “Sürdürülebilir karlı büyümeyi sağlayacak yaklaşım ve strateji, şirketin geleceği açısından kritik olduğu için her durumda önceliktir. Graham Consulting olarak şirketler için doğru stratejilerin belirlenmesi ve başarıya ulaşılması için şirket ortağı ruhu ve duygusu ile hizmet veriyoruz” dedi.
.


Etiketler: Gürsel Gürarda, şirket, danışmanlık
YORUMLAR (5)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Gürsal Gürarda, danışmanlık şirketi kurdu