Hakan Muştu'dan veda mesajı

Groupama Sigorta'nın eski genel müdürü Hakan Muştu, çalışanlarına ayrılığına ilişkin mesaj gönderdi

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 05.01.2017 - 12:44
    Son Güncelleme: 21.10.2018 - 16:32

Groupama Sigorta ve Emeklilik'in genel müdürlüğü görevini yürütürken yılbaşı itibariyle görevinden ayrılan Hakan Muştu çalışanlarına veda maili gönderdi. 

İşte Muştu'nun veda maili:

Değerli Dostlarım,
Büyük bir onur ve gururla 27 yılı aşkın bir süredir çalışmakta olduğum Şirketimden 31.12.2016 itibariyle görevini yapmış insan olarak büyük bir huzurla ayrılmış bulunuyorum.
Veda mektubum, benim için aslında bir vefa mektubu...
1989 yılında kendisini tanımaktan ve çalışmaktan büyük bir onur duyduğum özel insan ilk Genel Müdürüm Sayın Osman Erk’in sektörümüze dinamizm katmak üzere oluşturduğu satış ekibinin bölgelerdeki ilk temsilcisi olarak Ankara’da göreve başladığım günkü heyecanımı bugün bile unutamadığımı Sizlerle paylaşmak isterim.
Her zaman en büyük destekçim olan ve kendisini örnek almaktan büyük onur duyduğum ilk Bölge Müdürüm (sonra Genel Müdür Yardımcım) Sayın Güner Olcay’ın yönlendirmeleriyle edindiğim tecrübeler beni sürekli ileriye taşıdı.. Bana verdiği güven ve sağladığı özgüven için kendisine minnet borçlu olduğumu söylemek isterim..
Şirketimiz için olduğu kadar benim için de çok önemli bir değer olan , bugün kurmuş olduğum ailemin temellerinde bile katkısını asla unutamayacağım Sayın Muzaffer Bilgili’nin üzerimdeki hakkını mutlaka belirtmek isterim..
Groupama ile başlayan süreçte bana güvenini her zaman dile getiren ve beni üst kademe yöneticiliğe taşıyan Sayın Tayyar Akman’ın da yerinin her zaman ayrı olduğunu söylemeyi borç bilirim....
Şirketin tüm dinamiklerinin yeniden dizayn edildiği dönemde benim geçmiş bilgi ve tecrübelerimden yararlanmak istediğini belirterek hayallerimdeki Satış Genel Müdür Yardımcılığı görevine taşıyan Genel Müdürüm Sayın Ramazan Ülger’e ve bu geçiş sürecinde beni her zaman destekleyen Sevgili Cem Sarıbayraktar ve Şebnem Ulusoy’a şükranlarımı sunmak isterim...
Kendilerinden ayrı ayrı bahsedemediğim üzerimde emeği olan bütün değerli Yöneticilerimi de burada minnetle anmak istiyorum. Birlikte satış kanalını yönetmekten gurur duyduğum arkadaşlarım Sevgili Özerk, Hakan, Ebru ve Sacit.... Sektörün en özel saha ekibi Bölge Müdürlerim Bülent Hadi,Recep,Eray, Rasim, Hakan, İnci, Taylan, Olcayto, Bülent ve Namık, Brokerler Müdürüm Gökçen, Bankasürans Müdürüm Serdar, Emeklilik Bölgeler Müdürüm Kadri, TKK ve Birlikler Hayat /Emeklilik Müdürüm Uğur...Adlarını tek tek sayamadığım ama herbirine kalben inandığım şirketin kalbi , sektörün en deneyimli satış ekibi arkadaşlarım....
Görev yaptığım yıllar itibariyle beni kabullenen, ekip çalışmasının önemine inanan,bana güvenen,beni her koşulda yalnız bırakmayan herbiri son derece değerli tüm kademelerde görev yapan birbirinden değerli ve Şirketimizin en büyük şansı ekip arkadaşlarım asla unutmam mümkün değil..
Sevgili Tülin..Bir Yönetici için Asistan'dan çok fazlası..Her ayrıntıyı önceden düşünerek hayatımı kolaylaştırdığı için kendisine Sizlerin huzurunda teşekkür etmeyi borç biliyorum..
Siz Değerli İş Ortaklarımız...
Benim için o kadar değerli ve vazgeçilmezsiniz ki, kararımı defalarca gözden geçirirken ‘’acaba’’larımın temelinde hep Sizler oldunuz. Çünkü Sizler ,benim görev yaptığım yıllar boyunca daima en büyük destekçim,en büyük yardımcım ve en büyük motivasyon kaynağımdınız.
Sizlerle birlikte Başak Sigorta ve Güven Sigorta sektör lideri oldu, sektörün en güvenilir şirketlerinin başında yer aldı, öncü oldu, hepimiz için yuva oldu.. Sizler bu iki güzide Şirketin en önemli değeri ve geleceği oldunuz. Groupama’nın bu değerli Şirketleri alırken en önemli kriteri Sizlerin varlığı oldu..
Sizlerle birlikte olmak, birlikte sevinmek, birlikte üzülmek, birlikte aynı amaçlar peşinde koşmak, işimizle ilgili aklınıza ne geliyorsa tümünü Sizlerle birlikte yapıyor olmak çok anlamlı ve özeldi...
İlk günümden itibaren gelişimimde, başarılarımda, geleceğe dair ümitlerimde hep Sizler vardınız.. Sağolunuz , Varolunuz...
Bugün benim için belki bir veda ama, geleceğe farklı pencerelerden bakmak için belki de önemli bir fırsat... Bu vesile ile Sizlerle tek tek vedalaşamadığım için çok üzgün olduğumu ama birgün bir şekilde tekrar görüşebileceğimize inandığımı, her zaman her konuda Sizlerle birlikte olmaktan mutlu olacağımı bilmenizi istiyorum.
Sizlerden şimdilik izin isterken ; yıllardır Sizlerle birlikte iş için mücadelemizde evimden uzakta geçen aylar , yıllar boyunca bir kere bile Neden? Niçin? Niye? gibi sorularla hayatı bana zorlaştırmayan , desteğini , güvenini , inancını herzaman yanımda hissettiğim Sevgili Eşim Elif ‘e kalbimin en derinlerinden gelen duygularla huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum.
Ve çocuklarım... Arkadaşları babalarının bir günlük yokluğuna tahammül edemezken doğum günlerinde, mezuniyet törenlerinde , hastalıklarında kısacası büyürlerkenn yanlarında olamadığım halde hayatı bana zorlaştırmayan, benim için hayatın anlamı Sevgili Zeynep ve Can’a kocaman öpücükleri Sizlerin huzurunda göndermek istiyorum.
Son Söz ;
Değerli Acente ve Broker Dostlarım , Birlikte Çalıştığımız süre boyunca bana yaşattıklarınız için, tüm gücünüzle yanımda olduğunuz için , başarılı olmam adına verdiğiniz tüm destekler için , hayatımın çok güzel günlerini geçirmeme fırsat verdiğiniz için ama en önemlisi hayatımda olduğunuz için Sizlere teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum.
İyi ki varsınız....
Sevgiyle kalın, HOŞÇAKALIN.Etiketler: Hakan Muştu, Groupama, veda
YORUMLAR (1)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • sigortacı09 Şubat 2017 10:31

    Ne kadar hoş, hiç çalışmamış olmama rağmen beni bile duygulandırdı. Hala insan kalmayı başarabilen yöneticilere de ihtiyacımız var.

Hakan Muştu'dan veda mesajı