HDI ile ISW arasında işbirliği

HDI Sigorta, bedeni hasar sorununda çözüm için ISW ile işbirliği yaptı

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 05.09.2013 - 11:59
    Son Güncelleme: 17.09.2021 - 01:13
HDI Sigorta, sektöre çok çeşitli alanlarda dış kaynaklı çözümler sunan ISW A.Ş. ile yaptığı işbirliğini; HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu ve Bedeni Hasarlar Müdürü Özlem Hökenek’in ve ISW A.Ş. İdari Başkan Yardımcısı Onur Genco Diz, Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Mercan, şirket COO'su Alper Ünlenen’in katıldığı imza töreniyle sektöre duyurdu.
İki şirketin yetkilileri, bir süredir bedeni hasar dosyalarıyla ilgili ihtiyaç ve kesin çözüm süreçlerinin karşılıklı irdelenerek belirlendiğini, bunu takiben dosyalar üzerinde pilot çalışmaların başladığını, bu çalışmalar esnasında elde edilen süratli ve başarılı deneme sürecini takiben partner olarak yürümeye karar verildiğini belirttiler.
HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu yaptığı açıklamada, sigorta şirketleri için özellikle trafik sigortası kaynaklı bedeni hasar dosyalarından doğan zararların ve uzun süren süreçlerin büyük sıkıntılara yol açtığının üzerinde durdu ve ekledi:
“Bu yolda inovatif çözümlere ihtiyaç var, HDI Sigorta olarak uzun süredir bu alanda geliştirme ve iyileştirme çalışmaları için projeler geliştiriyorduk ve bunlardan ISW A.Ş. ile yürüttüğümüz pilot çalışma oldukça başarılı sonuçlara ulaştı. Bunun sonucunda da ISW A.Ş ile vakit kaybetmeksizin bir işbirliğine gidilmesine karar verdik. İki taraf için olumlu sonuçlar doğuracağına inanıyorum.”


Etiketler: işbirliği, ISW, hdi sigorta
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
HDI ile ISW arasında işbirliği