HDI Sigorta Acenteleri Yol Arkadaşı Destekleri ile Dijitalleşiyor

HDI Sigorta, değişen ihtiyaçlara yönelik hızlı çözümler üretmek amacıyla teknolojik gelişmeleri sektörüne uyarlayarak acentelerinin hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor.

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 25.11.2020 - 09:22
    Son Güncelleme: 23.09.2021 - 23:12

Sigortacılık sektöründe gerçekleştirdiği yenilikçi faaliyetler ile adından söz ettiren HDI Sigorta, değişen ihtiyaçlara yönelik hızlı çözümler üretmek amacıyla teknolojik gelişmeleri sektörüne uyarlayarak acentelerinin hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Pandemi süreci ile beraber dijitalleşmenin daha da önem kazandığı günlerde HDI Sigorta, Dijital Yol Arkadaşı Destekleri ile acentelerinin yanında oluyor. Desteklerin ilk adımı olarak sunulan Web Sitesi Paketi ile tekli acentelerinden başlamak üzere, müşterilerinin kolaylıkla teklif ve satın alma işlemlerini gerçekleştirebileceği kurumsal web sitesi imkanı sağlıyor.

Dijital dünyada yer alarak, müşteri ağı genişletilirken hizmet kalitesinin de artırılmasına yönelik destek programı kapsamında acenteler; teklif ve satın alma işlemlerinin gerçekleştirilebileceği, mobil cihazlar ile uyumlu kurumsal web sitesinin hazırlanmasının yanı sıra arama motoru optimizasyonu ve raporlama hizmetlerinden yararlanabiliyor.
Paketten yararlanmak isteyen tekli acentelerin, kurulum ve bir yıllık bakım ücreti HDI Sigorta tarafından karşılanıyor.

HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu yeni hizmetlerine ilişkin yaptığı değerlendirmede, ‘‘Pandemi sürecinin başından itibaren acente ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını görüp, hayatlarını kolaylaştıracak alternatifler sunmak önceliğimizdi. Dijitalleşmenin önemini ve ertelenemez bir ihtiyaç olduğunu tekrar hatırladığımız bu dönemde Dijital Yol Arkadaşı Destekleri ile dönüşüme ayak uydurarak acentelerimizin iş süreçlerini daha verimli ve kolay bir hale getirirken iyi bir müşteri deneyimi sağlıyoruz. Ürün ağımızı ve hizmet kalitemizi arttırırken, müşterilerimize birçok ayrıcalık ve kolaylığı bir arada sunmaya devam edeceğiz.’’ dedi.Etiketler: CEYHAN HANCIOĞLU, DİJİTALLEŞME, ACENTE, HDI SİGORTA
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
HDI Sigorta Acenteleri Yol Arkadaşı Destekleri ile Dijitalleşiyor