HDI Sigorta, Türkiye’de10’uncu yılını kutluyor

Talanx AG, Türkiye’deki yatırımı HDI Sigorta’nın 10’uncu yılını kutlamanın heyecanını yaşıyor

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 15.06.2016 - 13:51
    Son Güncelleme: 09.09.2021 - 19:21

Kasko, trafik, nakliyat ve yangın gibi tüm hayat dışı branşlarda etkinlik gösteren HDI Sigorta, kârlı ve istikrarlı bir büyüme sergileyerek 2015 yılında 700 milyon lira civarında prim üretimiyle Türkiye sigorta pazarında önemli oyunculardan biri konumuna ulaşmış durumda.  HDI Sigorta, sosyal sorumluk projeleri ve spordan hayvan haklarına kadar farklı alanlarda sponsorlukları ile de sektörde adından sıkça söz ettiriyor. HDI Sigorta aynı zamanda AKUT Arama Kurtarma Derneği’nin önemli destekçileri arasında yer alıyor. 

10’UNCU YILA ÖZEL LOGO
10’uncu yıla ulaşmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşayan HDI Sigorta’da bu yıla özel proje ve etkinlik planlanıyor. 10’uncu yıla özel bir de logo hazırlayan HDI Sigorta Türkiye'nin her noktasında faaliyet yürütürken, İç Anadolu, Marmara, Ege, Güney Anadolu, Karadeniz, Akdeniz, Orta Anadolu Bölge, İstanbul Bölge ve Samsun Bölge Müdürlükleri ile uzman acenteleriyle ürünlerini sigortalılarına sunuyor.

ALMAN DEVİ TALANX’IN İŞTİRAKİ
HDI Sigorta’nın sermayedarı olan Alman sigorta devi Talanx bugün Almanya’nın üçüncü, Avrupa’nın lider sigorta şirketleri arasında yer alıyor.5 kıtadaki toplam 150 ülkede, yaklaşık 22 bin çalışanıyla hizmet veren Grubun merkezi Hanover’de bulunuyor.Etiketler: Talanx AG, hdi sigorta
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
HDI Sigorta, Türkiye’de10’uncu yılını kutluyor