HDI Sigorta ve Bursaspor, cep telefonu sigortasında buluştu

HDI Sigorta, spor kulüpleriyle işbirliklerini güçlendirerek artırmaya devam ediyor

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 04.03.2021 - 09:54
    Son Güncelleme: 18.04.2021 - 14:35

Kurum bu kapsamda daha önce kasko, konut ve ferdi kaza poliçeleri için marka lisans anlaşmasına imza attığı Bursaspor ile cep telefon sigortası ürünü özelinde iş birliği anlaşması gerçekleştirdi.


Bursaspor Cep Telefon Sigortası adlı ürün ile taraftarlar, HDI Sigorta güvencesiyle cep telefonlarını koruma altına alırken kulüplerine de destek olma fırsatı yakalıyor.
Sabit primli paket avantajları ve 9 aya kadar vade farksız taksit imkanı ile satışa sunulan ürün; ekran kırılması, sıvı teması, hatalı aksesuar kullanımı gibi birçok hasara karşı hem yeni hem de hali hazırda kullanılan cep telefonlarını teminat altına alıyor.

Bursaspor İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde yapılan ürün lansmanı, HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, Bursaspor Kulüp Başkanı Erkan Kamat ve tarafların temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Yeni ürün ve işbirliklerine dair değerlendirmelerde bulunan Genel Müdür Ceyhan Hancıoğlu, şöyle konuştu:

‘‘Bursaspor Kulübü ile geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirdiğimiz keyifli iş birliğine verdiğimiz arayı sonlandırmak için buradayız. 2011 yılında yaptığımız Marka Lisans anlaşması ile 6 yıl boyunca güzel bir işbirliği dönemi geçirmiş, Bursaspor taraftarlarının takımların olan desteklerini evlerine, arabalarına taşımıştık. Bugün ise yeniden bir araya gelerek Bursaspor Cep Telefonu Sigortası Projesini hayata geçirmekten büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Gelir paylaşımlı projemiz ile taraftarlar cep telefonlarını beklenmedik kazalara karşı güvence altına alırken kulüplerine de katkı sağlayabilecekler.
Ülkemizin köklü kulüplerinden Bursaspor’un en büyük destekçisi olan taraftarına yönelik bu işbirliğinin iki taraf için de hayırlı olmasını diliyoruz.” 

 

 Etiketler: HDİ
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
HDI Sigorta ve Bursaspor, cep telefonu sigortasında buluştu