İnternet ve Cep Şubesi yenilendi!

Vakıf Emeklilik İnternet ve Cep Şubesinde işlemler artık çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyor

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 18.05.2016 - 13:50
    Son Güncelleme: 31.05.2018 - 21:04

Vakıf Emeklilik, İnternet ve Cep Şube kullanıcılarına zengin işlem seçeneği de sunuyor.

Sektöründe ilk mobil şubeye sahip olan Vakıf Emeklilik, İnternet ve Cep Şubesini yeniledi. Vakıf Emeklilik İnternet ve Cep Şubesi, yeni nesil tasarım trendlerine uygun ve kullanıcı etkileşimini üst düzeyde tutacak şekilde hazırlandı. Yeni özellikleri ile daha dinamik ve kullanıcı dostu haline gelen internet şube ve cep şubede işlemler artık çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Mobile uyumlu web tasarımına sahip internet şube ile kullanıcılar, artık mobil cihazlar üzerinden de her an her yerden sözleşme ve poliçelerini takip ederek, işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Vakıf Emeklilik müşterileri, aynı zamanda hem cep şube hem de internet şube üzerinden Bireysel Emeklilik sözleşmeleri ile ilgili güncel fon birikimi ve devlet katkısı detaylarını inceleyip, fon dağılım değişikliği, katkı payı artırma ve katkı payı ödeme işlemlerini pratik bir şekilde yapabiliyor. Ferdi Kaza Sigortası ve Hayat Sigortası poliçe ve teminat bilgilerini hemen görüntüleyebiliyor.

Ayrıca İnternet ve Cep Şube üzerinden; hayallerindeki emeklilik maaşına ulaşmak için yapmaları gereken birikimi sosyal güvenlik sistemi içerisinde elde ettikleri brüt maaşı da dahil ederek yeni “BES Hesaplama Modülü” ile hesaplayabiliyorlar.Etiketler: internet şubesi, cep subesi, vakıf emeklilik
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
İnternet ve Cep Şubesi yenilendi!