İrfan Seçkin “Resim Denen Çatlak” Sergisi ile Güneş Sanat Galerisi’nde!

Güneş Sigorta, sanat galerisi yeni etkinliklere devam ediyor

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 06.12.2017 - 10:56
    Son Güncelleme: 01.11.2018 - 00:46

Sektörde 60. yılını tamamlayan Güneş Sigorta, sanat galerisinde her sene 6 sergiye ev sahipliği yapıyor. 2017 yılının son sergisi olan “Resim Denen Çatlak” 04 Aralık Salı günü yapılan organizasyonla sanatseverlerin ziyaretine açıldı.

Çocuk yaşta resim ve tabela çalışmalarına başlayan Seçkin, resimlerini tual üzerine değil, kumaş üzerine yapıyor. Seçkin, ince çizgi tekniği ile resmettiği eserlerin tamamında canlı renkler ve akrilik boya kullanmış.

Her resmettiği eserde anlatmak istediği bir derdinin olduğunu belirten İrfan Seçkin, eserlerinde İstanbul’da yaşanan farklı hayatların ve İstanbul’un değişen siluetinin hikayesini anlatıyor. Renkle resim yapmanın zorluklarından da bahseden sanatçı, yanlış kullanılan bir rengin tüm ifadeyi değiştirebileceğini ve bakanın gözüne batabileceğini belirtiyor. Kendi adına reklam sektöründen gelmenin bu avantajını kullandığını ifade etti.

Tamamı büyük boyutta çalışılan ve kumaşın tuval olarak da kullanıldığı özgün eserleri, 16 Aralık Pazartesi gününe kadar, Pazar hariç her gün 10.00 – 17.00 saatleri arasında Genel müdürlük Binasında ziyaret edebilirsiniz.Etiketler: resim sergisi, Güneş Sigorta
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
İrfan Seçkin “Resim Denen Çatlak” Sergisi ile Güneş Sanat Galerisi’nde!