Koru Sigorta’dan motor sporlarına destek

Koru Sigorta, ralli pilotu Özlem Uludağ Gülcan ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 02.05.2019 - 16:03
    Son Güncelleme: 12.01.2020 - 08:18

Koru Sigorta Özlem Gülcan ile gerçekleştirdiği sponsorluk anlaşmasıyla tüm dünyada ilgiyle izlenen motor sporlarını geniş kitlelerle buluşturmak ve gençlere motor sporları sevgisini aşılamayı hedeflemekte.

Güvenli sürüş alışkanlığını toplumda yaymak ve özellikle gençleri piste davet ederek motor sporları sevgisini, tutkusunu yaygınlaştırmak Koru Sigorta’nın hedefleri arasında yer alıyor.

1983 Ankara doğumlu olan Özlem Uludağ Gülcan Ankara Anadolu Lisesi ve Bilkent Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünü bitirdi. Üniversite yıllarında “Bilkent Otomobil Sporları Kulübü”nü kurarak başkanlığını yürüttü. Bu sırada birçok organizasyon ve fuar düzenleyerek bu sporu okuldaki arkadaşlarına da aşıladı.

Aileden yarışçı olan Özlem Uludağ Gülcan motor sporları kariyerine 2017 yılında başladı. 2017 yılında Ankara mahalli şampiyonasına dahil 1. tırmanma yarışında Kat-1 ikinciliği, 2. tırmanma yarışında Kat-1 üçüncülüğü ve Hitit Rallisi’nde aldığı Kat-1 üçüncülüğü ile 2017 Ankara Şampiyonası ikinciliği elde etmiştir.

2018 yılında katıldığı amcası Türkiye A5 şampiyonu Kemal Uludağ adına düzenlenen Ankara tırmanma yarışı Kat-2 birinciliği ve sezon ortasında takip etmeye başladığı Türkiye Ralli Şampiyonası Ali Sipahi Kupasında Hitit Rallisi’nde Kat-2 üçüncülüğü, İstanbul Rallisi’nde Kat-4 ikinciliği ve son yarış olan Kocaeli Rallisi’nde Kat-4 beşinciliği elde etmiştir. 2019 yılında Türkiye Ralli Şampiyonası sınıf 5 kategorisinde Koru Sigorta desteği ile yarışacaktır.

Erkeklerin hakim olduğu bir sporda adından söz ettirmeyi başarmış Özlem Uludağ Gülcan, girdiği bütün yarışlarda finişe ulaşarak hepsinde de en iyi Kadın Pilot kupası almıştır.Etiketler: motor sporları, Özlem Gülcan, Özlem Uludağ Gülcan, Koru Sigorta
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Koru Sigorta’dan motor sporlarına destek