Marsh & McLennan'da önemli atama

Marsh & McLennan Companies, 18 Ekim 2017'den itibaren Katherine Brennan'ı genel müdür yardımcısı, şirket sekreteri ve baş uyum görevlisi olarak atadı.

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 02.10.2017 - 11:28
    Son Güncelleme: 14.01.2020 - 06:30

insurancebusinessmag'da yer alan habere göre, Brennan, 2008 - 2015 yılları arasında Marsh & McLennan'da üst düzey kurumsal müşavir ve yardımcı sekreterlik ve Guy Carpenter'in genel hukuk danışmanlığı da dahil olmak üzere bir dizi liderlik rolünü üstlenmişti. Şu anda ise S & P Global Inc.'de (eski adıyla McGraw Hill Financial) Kıdemli Başkan Yardımcısı, Genel Sekreter Yardımcısı ve şirket sekreteri olarak görev yapıyor.

Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreter Peter Beshar, "Kate'i Marsh & McLennan'a geri dönmesinden dolayı çok mutluyuz. Kate'in önemli sanayi deneyimi, yönetim ekibimiz ve yönetim kurulu ile güçlü çalışma ilişkileri ve karmaşık yasal, yönetişim ve düzenleyici konulardaki performansını göstermiş olması bu önemli liderlik rolü için onu ideal bir seçim yapıyor" diye konuştu. Brennan, Marsh & McLennan'ın New York'taki merkezinde görev yapacak.Etiketler: ATAMA, Marsh & McLennan
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Marsh & McLennan'da önemli atama