NN’in ‘Konuş’ kampanyasına ödül

NN Group’un şubat ayında global olarak yayınlanan ‘Konuş’ (The Conversation) kampanyası, European Excellence Awards’ta (Avrupa Mükemmeliyet Ödülleri) finans kategorisinde ödüle layık görüldü.

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 21.12.2020 - 11:41
    Son Güncelleme: 08.01.2021 - 11:05

NN Group’un şubat ayında global olarak yayınlanan ‘Konuş’ (The Conversation) kampanyası, European Excellence Awards’ta (Avrupa Mükemmeliyet Ödülleri) finans kategorisinde ödüle layık görüldü.
Dünyanın köklü sigorta ve yatırım yönetimi şirketlerinden NN Group’un faaliyet gösterdiği ülkelerin katılımıyla hayata geçirdiği ‘Konuş’ (The Conversation) isimli kampanya, uluslararası arenada ilgi görmeye devam ediyor. İnsanları, hayatla ilgili zor konuları konuşmaya davet etmeyi amaçlayan reklam filmi, Avrupa’nın en prestijli ödüllerinden biri olarak bilinen European Excellence Awards’ta (Avrupa Mükemmeliyet Ödülleri) finans kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

Dirican: “İnsanların sevdiklerine kendilerini ifade edebilmelerinin önemini hatırlatmak istedik. ”

NN Hayat ve Emeklilik Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Didem Özsoy Dirican, kampanya ile gördükleri ilgiden memnun olduklarını belirterek, "NN olarak emeklilik hizmetlerimiz ve sigorta alanındaki ürünlerimizle müşterilerimizin finansal geleceklerine destek olurken, toplum ve çevre konularıyla ilgili yaptığımız farkındalık çalışmalarımıza değer veriyoruz. 2020 yılında günümüzün en ciddi sorunlarının başında yer alan iletişimsizlik konusuna değindik. Konuş (The Conversation) kampanyamızın dünyanın en prestijli organizasyonları arasında yer alan Avrupa Mükemmellik Ödülü kazanmasından gurur duyduk. Yüz binlerce insanı konuşması zor olan konularda kendilerini açmaya davet ettiğimiz bu kampanya ile sevdiklerine kendilerini ifade edebilmelerinin önemini hatırlatmak istedik. Kampanyanın başarısında emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi.

“Senin için değerli olanın gözlerine bak ve anlat”

Avrupa’daki pek çok ülkede yayına giren reklam filmi; çocukları, evli çiftleri ve sevgilileri, arzularını, korku ve endişelerini birbirlerine anlatmaya, konuşmaya teşvik etmesiyle öne çıkıyor. “Bize iyi gelen paylaşmaktır” mesajının verildiği ve NN Hayat ve Emeklilik tarafından Türkiye’ye uyarlanan reklam filmi, “Senin için en değerli olanın gözlerine bak ve anlat. Konuşmaya başla. Çünkü Başka Sen Yok” ifadelerini içeriyor.Etiketler: ÖDÜL, NN Hayat ve Emeklilik, The Conversation, Didem Özsoy Dirican
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
NN’in ‘Konuş’ kampanyasına ödül