Pandemi sürecinde tedbirlere devam

Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu, 'Sigorta sektörü pandemi döneminde kimsenin deneyimlemediği olağanüstü bir süreçten geçmiş olup, sürecin yarattığı etkilere olabildiğince hızlı şekilde adapte olmaya çalıştı' dedi

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 20.11.2020 - 12:12
    Son Güncelleme: 03.01.2021 - 18:09

Pandeminin ülkemizde başlangıç gösterdiği 2020 yılı mart ayında tüm sektörler gibi sektörümüz de daha önce yaşanmamış bir durumu deneyimledi. Hali hazırda devam ettirdiğimiz dijital pazarlama alanının aslında çok daha önemli olduğunu anlamış olduk. Acentelerimiz için oluşturduğumuz “Evde Kal” teşvik paketi içerisinde destek amaçlı yer alan birçok paket özelliği 2020 yıl sonuna kadar devam etmektedir. Acentelerimiz ve diğer dağıtım kanallarımızla gelenekselleşmiş iletişim yöntemlerimizi pandemi sürecinin çalışma şartlarına adapte ettik. Bu süreç bize teknolojinin getirilerinden daha fazla faydalanmayı tecrübe edindirdi ve sürdürülebilirliği öğretti.  

Satış kanallarımız da bu dönemde dijital pazarlama ve teknolojik gelişmelere yatırım yapmışlardır. Yeni dönemde, satış kanallarımızı teknolojik yatırımlarımızla, yenilenen ürün ağımızla ve kesintisiz iletişimimizle desteklemeye devam edeceğiz.

Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu, “Sigorta sektörü pandemi döneminde kimsenin deneyimlemediği olağanüstü bir süreçten geçmiş olup, sürecin yarattığı etkilere olabildiğince hızlı şekilde adapte olmaya çalışmıştır. Dünyadaki güncel COVID-19 vaka sayısı 50 milyonu geçerken, virüsün geçirdiği mutasyonlar ve yayılış hızı sebebiyle genel tedirginlik son dönemlerde artmış bulunmaktadır. Bu durum tüm dünya ekonomisini ve iş yapış şekillerimizi bambaşka bir oluşumun içerisine çekmiştir’’ şeklinde açıklamalarda bulundu.                                                                                                
Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu, “Türk Nippon Sigorta olarak biz de bu süreci kontrollü ve öngörülü bir süreç haline getirmek için tedbiri elden bırakmıyoruz. Tüm ekiplerimizin iş süreçlerini hem uzaktan, hem de belirli sayıları aşmadan maksimum önlemler dahilinde ofisten yürütmeleri için tüm imkanları sağlıyoruz. İş akışlarımızda hiçbir  aksama yaşamadan çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Ayrıca, Şirketimiz için uygulattığımız nano teknoloji dezenfektan hizmetini talep eden çalışanlarımızın evleri için de bu hizmetin ücretsiz organizasyonunu sağlıyoruz.” şeklinde konuştu.

Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu, “Şirket olarak amacımız; acentelerimizin ve çalışanlarımızın günlük hayatlarında sürecin zorluklarını en aza indirerek iş süreçlerine daha kolay devam etmelerini sağlamaktır. Türk Nippon Sigorta olarak, bu sürecin mümkün olan en kısa zamanda sona ermesini diler, süreç sonlanana kadar tüm iş ortaklarımızın, sigortalılarımızın ve tüm satış kanallarımızın her zaman yanlarında olacağımızı ve elimizden gelen her türlü desteği sağlayacağımızı özellikle belirtmek isterim” şeklinde sözlerini noktaladı.

Olimpiyat yolunda anlamlı destek Türk Nippon Sigorta’dan

Olimpiyat seçmesini kazanan ilk yelken sporcusu olmasının yanı sıra Galatasaray Yelken şubesinden Olimpiyatlara katılacak ilk kadın sporcu olarak da tarihe geçmeyi başaran Ecem Güzel’e 2021 Olimpiyat yolunda anlamlı destek Türk Nippon Sigorta’dan geldi.

Milli Sporcumuz Ecem Güzel: “Yelken sporu bir malzeme sporudur. Her zaman iyi malzemeye ihtiyacımız var. Özellikle Olimpik seviyede oldukça önemli. Rakiplerimin de benim gibi iyi malzemeleri var. Aslında laser teknesinde her şey eşit. İyi tekne ve iyi malzeme kesinlikle fark yaratıyor. Sponsorluk için Türk Nippon Sigorta’ya çok teşekkür ederim. Onların destekleriyle yeni bir teknemiz oldu. Bana yeni teknenin uğur getireceğine inanıyorum.” şeklinde konuştu.

Biz de Türk Nippon Sigorta olarak kendisine bu zorlu ve güzel yolculuğunda başarılar diliyoruz.

Türk Nippon Sigorta, Gençlerbirliği’ne sponsor oldu

Türk Nippon Sigorta, sporun ve sporcunun daima yanında mottosu ile yola devam ediyor. Türk Nippon Sigorta, yeni sezonda Gençlerbirliği Spor Kulübü forma sponsoru oldu. “Haydi Gençler Yanınızdayız” hashtagi ile sosyal medya hesabından da Gençlerbirliği Spor Kulübüne destek verdi.

Türk Nippon Sigorta İzmir halkını ve Acentelerini yalnız bırakmadı!

Türk Nippon Sigorta Ege depreminden etkilenen İzmir halkını yalnız bırakmadı. Depremden etkilenen tüm İzmir halkı ve sigortalıları için, ücretsiz psikolojik danışma hattını hayata geçirerek, bir nebze de olsa yaraları sarabilmeyi amaç edindi. Destek almak isteyenler 444 8 867 numaralı çağrı merkezini arayarak ücretsiz psikolojik destek hizmetinden yararlanabilecekler.

Şirket, bir taraftan da Covit-19 vaka sayılarının artışı nedeniyle, İzmir ili acentelerine maske gönderimi yaparak, İzmir halkının ihtiyaç halinde acentelerinden maske temin edebilmelerini sağladı.

 Etiketler: pandemi, baturalp pamukçu, nippon sigorta
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Pandemi sürecinde tedbirlere devam