Park Reasürans’ta yeni Genel Müdür Yardımcısı

Sigorta sektörünün deneyimli isimlerinden Yeşim Yaslan Park Reasürans ve Sigorta Brokerliği Ltd.'de…

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 06.03.2013 - 17:19
    Son Güncelleme: 03.05.2020 - 03:30
Park Reasürans ve Sigorta Brokerliği Ltd.’de yeni heyecan… Aviva Emeklilik ve Hayat, Demir Hayat Sigorta ve Vakıf Emeklilik'te üst düzey yönetici olarak görev yapan Yeşim Yaslan, Park Reasürans ve Sigorta Brokerliği Ltd.'ye Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Yapılan açıklamada, “Yaslan,  Müsteşarlık onayının ardından Satış, Pazarlama Stratejileri, Eğitim ve İK Operasyonları’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başlayacaktır” denildi..
YEŞİM YASLAN KİMDİR?
6 Aralık, Ankara doğumlu. Hacettepe Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu olan Yaslan, 1993-1994 Döneminde Türk Ticaret Bankası bünyesinde İstihbarat Uzmanı olarak görev yaptı. 1996 yılında Güneş Hayat Sigorta ile giriş yaptığı finans ve pazarlama sektöründe üst düzey yöneticilik görevleri üstlendi. 1997-2007 yılları arasında Aviva (Commercial Union) Emeklilik ve Hayat A.Ş.’de sırasıyla Satış Yöneticisi, Şube Müdürü, İç Anadolu Bölge Müdürü ve son olarak 500 kişiyi aşkın bir ekipten sorumlu olarak Marmara Bölge Müdürü olarak çalıştı. American International Group’ta Kurumsal Pazarlama Yöneticiliği görevinin ardından 2008-2012 döneminde Demir Hayat Sigorta’da Ankara Bölge Müdürlüğü görevini yürüttü. 2013 yılı başından itibaren BG Koruma ve Güvenlik Hizmetleri Ltd.’de Pazarlama Stratejilerinden Sorumlu Yönetim Komitesi Üyesi olarak görev yapmaktadır.


Etiketler: AVIVA Emeklilik, park Reasürans, genel mudur yardimcisi, Demir Hayat Sigorta, Vakıf Emeklilik, Park Reasürans ve Sigorta Brokerliği, Yeşim Yaslan
YORUMLAR (1)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Park Reasürans’ta yeni Genel Müdür Yardımcısı