PeP kadrosunu güçlendiriyor

PeP (Paladyum Elektronik Para), sektörde deneyimli isimleri kadrosuna dahil ederek ekibini güçlendiriyor.

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 09.02.2021 - 13:39
    Son Güncelleme: 22.04.2021 - 10:34

PeP Visa kart, para transferi ve e-ticaret ödeme ürünleriyle, herkes için alışveriş, nakit çekim ve para transferi işlemlerinde güvenli, hızlı ve yenilikçi finansal çözümler sunan Türkiye’nin yerli dijital cüzdanı PeP (Paladyum Elektronik Para), sektörde deneyimli isimleri kadrosuna dahil ederek ekibini güçlendiriyor.

 

Türkiye’nin dijital cüzdanı PeP, kullanıcıların, dünyanın dört bir yanında ve internette 7/24 sınırsız, güvenli ve hızlı bir şekilde paralarını kullanabilmelerini sağlamak üzere çalışmalarına devam ederken yeni atamalarla kadrosunu genişleterek 2021 yılına hızlı ve güçlü bir giriş yapıyor. 

Özlem Oktareşkara kimdir?

Finans alanında 20 yıllık kariyer yolculuğu boyunca sektörün önde gelen kurumlarının satış ve operasyon departmanlarında yöneticilik görevlerinde bulunan Özlem Oktareşkara, PeP bünyesinde Operasyon ve İş Süreçleri Yönetimi Direktörü olarak yeni görevine başladı. Yapı Kredi, HSBC Bank, Advantage Card ve Provus Bilişim Hizmetleri’nde görev üstlenen Oktareşkara, son olarak Mastercard Payment Transaction Services bünyesinde satış direktörlüğü görevini yürüttü. Oktareşkara yeni görevinde PeP’in büyüme stratejisine ve hedeflerine paralel olarak tüm operasyon süreçlerini düzenlemek ve yürütmekten sorumlu olacak. 

Elif Yalt Başeski kimdir?

Galatasaray Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yönetimi Master’ını tamamlayan Elif Yalt Başeski, kariyer yolcuğuna proje yönetimi ve araştırma alanında başladı. Başeski, Pegasus Hava Yolları bünyesinde çeşitli görevleri, 11 yıl boyunca başarıyla yürüttü. En son şirketin, marka ve segment yönetimi ekibine liderlik eden Başeski, 40’tan fazla ülke için pazarlama stratejileri, performans pazarlaması ve marka yönetimi sorumluluğunu üstlendi. Başeski, Ocak 2021 itibariyle PeP bünyesinde Pazarlama Direktörü olarak yeni görevine başladı. Başeski yeni görevinde yurt içi ve yurt dışındaki pazarlama ve dijital müşteri deneyimi süreçlerini yapılandırmaktan sorumlu olacak. 

Buğra Sönmez kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra Colgate-Palmolive Şirketi’nde Müşteri Geliştirme Müdürü olarak kariyerine başlayan Buğra Sönmez, ardından Vodafone, Deutsche Telekom ve Multinet Up gibi sektörün önde gelen global şirketlerinde çeşitli departmanlarda yöneticilik görevlerini yürüttü. Son olarak Visa bünyesinde Ticari İş Geliştirme Müdürü olarak görev alan Sönmez, PeP kadrosuna Ocak 2021 tarihi itibariyle Strateji ve İş Geliştirme Direktörü olarak katıldı. İş Geliştirme, Dijital Satış, Global Proje Yönetimi, Stratejik Planlama ve Ödeme Sistemleri gibi alanlarda önemli tecrübeleri bulunan Sönmez, PeP’teki yeni görevinde strateji ve iş geliştirme faaliyetlerinden sorumlu olacak. 

 

Pazarlama ve büyüme stratejisini; maliyeti düşürmek, şeffaflık ve sınırları kaldırmak olarak üç temel prensip üzerine kuran PeP, güçlenen ve genişleyen kadrosuyla müşteri deneyimini en üst seviyelere çıkartarak 2021 yılında hem Türkiye’de hem de globalde birçok ilki piyasaya sunmaya devam edecek.Etiketler: Elif Yalt Başeski, Buğra Sönmez, Özlem Oktareşkara, PEP
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
PeP kadrosunu güçlendiriyor