Ping An, iki yeni yapay zeka ürününü piyasaya sundu

Çinli sigorta devi Ping An Insurance, iki yeni AI(yapay zeka) ürününü piyasaya sürdü

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 13.09.2017 - 11:21
    Son Güncelleme: 20.06.2018 - 18:10

AI teknolojilerinin Ping An için önemli verimlilikler oluşturması bekleniyor. insurancebusinessmag'e yer alan habere göre Ping An'ın iki yeni AI ürünü “Smart Verification” ve “Smart Fast Claim”'un ("Akıllı Doğrulama" ve "Akıllı Hızlı Talep") müşteri hizmetini önemli ölçüde etkilemesi öngörülüyor.

Ping An, söz konusu iki yeni ürünle birlikte personel sayısında tasarruf konusunda olası bir değişiklik hakkında bir açıklama yapmazkez, söz konusu teknolojilerin müşteri hizmetleri üzerinde etkili olacağı ve sonuçta, müşteri hizmetleri alanındaki insan işlerinin yerini alacağı belirtiliyor. Haberde bu yılın başlarında, Japonya'daki Fukoku Insurance'nin IBM'in Watson Explorer AI sistemini kullanmaya başladıktan sonra 34 çalışanı işten çıkardığı hatırlatıldı.

Akıllı Doğrulama ürünü, her müşterinin biyolojik profilini oluşturmak için yüz tanıma ve ses tanıma özelliğini kullandığı böylece kişilerin davranışlarının ve niteliklerinin hızlı ve doğru bir şekilde doğrulanmasına olanak tanıyor. Bunun sonucunda ise güvenliği artırarak dolandırıcılık için bir caydırıcılık görevi görüyor. cek. Akıllı Hızlı Talep ürününün ise, motorlu taşıt sigortası endüstrisi için kayıp değerlendirmesi ve risk yönetiminde yardımcı olacağı belirtildi. Sektörde tamamen uygulanmsı durumunda ise genel talep verimliliğini artırması, anlaşmazlıkların ve sahteciliğin sayısını azaltması öngörülüyor.Etiketler: Ping An
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Ping An, iki yeni yapay zeka ürününü piyasaya sundu