SBM'de sürpriz ayrılık

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi'nde sürpriz bir ayrılık yaşandı...

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 06.12.2016 - 19:38
    Son Güncelleme: 25.05.2018 - 18:41

SİGORTAGUNDEM.COM

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi'nde beklenmeyen bir ayrılık gerçekleşti. Aydın Satıcı Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi müdürlüğünden ayrılma kararı aldı. Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi konuyla alakalı olarak şu açıklamayı yaptı:

6 Aralık 2016 tarihi itibariyle Sayın Aydın Satıcı'nın karşılıklı anlayış ve görüş birliği çerçevesinde Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi Müdürlüğü'nden ayrılmasına karar verilmiştir. 

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi Yönetim Kurulu olarak, Sayın Satıcı'ya bugüne kadar gösterdiği çalışmalar için teşekkür eder, bundan sonra üstleneceği görevlerde başarılar dileriz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur...

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi Yönetim Kurulu

Aydın Satıcı kimdir?
Boğaziçi Üniversitesi’nde Bilgisayar Mühendisliği eğitimini bitirdikten sonra Bilkent Üniversitesi’nde E-MBA programını tamamlayan Aydın Satıcı, profesyonel iş hayatına Unilever’de takım lideri olarak başladı.

Aydın Satıcı, kariyerine Citibank’ta Sistem Planlama ve Uygulama Müdürü olarak devam etti. Sonraki yıllarda Ziraat Bank’ta IT Direktörlüğü ve son olarak Türk Telekom Grubuna ait olan üç büyük şirketin (Türk Telekom, TTNET ve AssisTT) IT Direktörlüğü görevlerini üstlendi. 2011 yılında CIO Dergisi ve IDG’nin vermiş olduğu CIO Ödülü’nü aldı. Çok iyi derecede İngilizce bilen Aydın Satıcı Ağustos 2012'den beri SBM Müdürlüğü görevini sürdürmekteydi. Aydın Satıcı 1970 Manisa doğumlu ve evli.Etiketler: SBM, Aydın Satıcı
YORUMLAR (1)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
SBM'de sürpriz ayrılık