SCOR'dan Londra operasyonunda yeniden yapılandırma

Fransa merkezli sigorta grubu SCOR, Londra'daki özel sigorta platformunda yeniden yapılanmaya gitti

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 10.07.2018 - 13:06
    Son Güncelleme: 05.03.2019 - 05:17

SCOR Global P & C, Londra'daki özel sigorta platformunu tek bir iş platformu olarak konsolide ediyor. Platformun müşterilerine (SCOR) veya Lloyd’un müşterilerine ya da her ikisinin bir birleşimini sunacağı bildirildi.

Ayrıca, 1 Nisan 2018'de SCOR İngiltere'nin CEO'su olarak atanan Stuart McMurdo, 1 Eylül'den itibaren, Channel Syndicate'in yönetim ajansı olan Channel Managing Agency'nin CEO'su olarak atanacak. McMurdo görevi David Reed'den devralacak. Reed, 31 Ağustos'ta emekli oluyor.

Aynı zamanda, Channel Syndicate'den Tom Corfield ise SCOR İngiltere'nin chief underwriting officer'ı görevine atandı. Hem McMurdo hem de Corfield SCOR UK yönetim kuruluna katıldı ve atamaları düzenleyiciler tarafından onaylandı. SCOR Global P & C'nin CEO'su Laurent Rousseau, “Stuart McMurdo ve Tom Corfield'ın SCOR UK, Channel Syndicate'deki ikili rollerine yapılan atamalar, SCOR Global P & C'nin Londra pazarındaki özel ticari hatlar sigorta platformunun konsolidasyonu ve güçlendirilmesine yönelik önemli bir adımdır” dedi.Etiketler: SCOR
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
SCOR'dan Londra operasyonunda yeniden yapılandırma