Sigorta Cini'nden rahat kasko

Sigorta Cini, trafik sigortasından sonra “kasko”da da en güvenilir sigorta şirketlerinden online karşılaştırmalı teklif hizmeti sunmaya başladı

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 19.01.2016 - 13:15
    Son Güncelleme: 13.06.2019 - 00:53

Geçtiğimiz yıl www.sigortacini.com.tr üzerinden trafik sigortasında karşılaştırmalı teklif hizmetini geliştiren Sigorta Cini, 2016’dada “kasko”da ev rahatlığında online karşılaştırma hizmetini başlattı.

Türkiye genelinde 6 il ve 19 mağazada faaliyetlerini sürdüren Sigorta Cini’nin ürün ve hizmetleri hakkında, mağazalarının yanı sıra www.sigortacini.com.tr üzerinden de detaylı bilgi alınabiliyor. Sigorta Cini, Kasım 2015’te trafik sigortası için Türkiye’nin en güvenilir sigorta şirketlerinden sunmaya başladığı online karşılaştırmalı teklif hizmetini Ocak 2016 itibariyle kasko için de devreye aldı. www.sigortacini.com.tr'deki forma; gerekli bilgileri giren müşterilere “trafik sigortası” ve “kasko” teklifi karşılaştırmalı olarak sunularak en kısa sürede dönüş yapılıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Sigorta Cini CEO’su Pieter - Bas Vos, “Nisan 2013’ten bu yana klasikleşmiş sigortacılık anlayışının dışında bir perakende zinciri olarak faaliyet gösteriyoruz. Sigorta Cini olarak hizmet alanımızı genişleterek, sigorta konusunda bilinç yaratılmasına destek olmaya çalışıyoruz. Sigorta yaptırmak isteyenler mağazalarımıza gelerek uzman danışmanlarımızdan karşılaştırmalı teklif alabildiği gibi web sitemizden de gerekli bilgilere ulaşabiliyor. Trafik Sigortasının ardından şimdi de kasko için online karşılaştırmalı teklif hizmeti vermeye başladık. Teklif almayı kolaylaştıran ve hızlı hale getiren uygulama ile hem müşterilerimize ev rahatlığında hizmet sunuyoruz hem de en uygun fiyatla araçlarını güvence altına alıyoruz” dedi.

Her ailenin hayatın beklenmedik olaylarına karşı güvence altında olması gerektiğine inanan Sigorta Cini’nin, trafik ve kasko sigortasını kapsayan karşılaştırmalı teklif hizmetinden faydalanmak için https://www.sigortacini.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.Etiketler: kasko, Sigorta Cini, teklif
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Sigorta Cini'nden rahat kasko