Siyasetçilere ve gazetecilere yapılan tüm saldırıları kınıyoruz

Deva Partisi son günlerdeki saldırılarla ilgili bir açıklama yaptı. İşte o açıklama: 'Siyasetçilere ve gazetecilere yapılan tüm saldırıları kınıyoruz'

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 15.01.2021 - 18:37
    Son Güncelleme: 19.01.2021 - 22:51

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’a ve Yeniçağ Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu’na bugün yapılan saldırıları kınıyor, kendilerine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

 

Saldırının ardından Genel Merkez Başkanlık Kurulu üyelerimiz Mehmet Emin Ekmen ve İdris Şahin, tedavi gördüğü hastanede Özdağ’a geçmiş olsun ziyaretinde bulunarak, kendisine refakat eden Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcıları Ayhan Sefer Üstün, Feridun Bilgin ve Feramuz Üstün ile görüşmüşlerdir.

 

Bu saldırılar, Cumhur İttifakı sözcülerinin her gün muhalefet partilerini, beğenmedikleri gazetecileri, sivil toplum örgütlerini, entelektüelleri ‘terörist’ ve ‘hain’ olarak göstermeyi alışkanlık haline getirdiği bir ortamda gerçekleşmiştir. Bütün muhalif kesimlere gözdağı verme çabasıdır. 

 

Sayın Cumhurbaşkanını ve irili ufaklı ortaklarını; ayrıştıran, kutuplaştıran, tehdit eden, nefret eken bu dilden artık vazgeçmeye davet ediyoruz.Etiketler: ali baabacan, deva partisi
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Siyasetçilere ve gazetecilere yapılan tüm saldırıları kınıyoruz