TSB’den NN Emeklilik'e transfer

TSB Genel Sekreter Yardımcısı Kerem Özdağ NN Emeklilik’e transfer oldu

 • İçerik
 • Yorum
 • Yayınlanma: 05.10.2017 - 16:52
  Son Güncelleme: 10.11.2019 - 20:43

SIGORTAGUNDEM.COM - ÖZEL HABER

Türkiye Sigorta Birliği’nde (TSB) Genel Sekreter Yarıdımcısı olarak çalışan Kerem Özdağ, NN Emeklilik’e transfer oldu. Özdağ, NN Emeklilk’te Risk ve Aktüarya’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapacak. Öte yandan TSB’de Kerem Özdağ’dan boşalan Genel Sekreter Yardımcılığı görevine ise Ziraat Sigorta’dan TSB’ye AB uzmanı olarak transfer edilen Aysun Özer’in atanacağı söyleniyor. Siggorta Gündem olarak her iki yöneticiye de yeni görevlerinde başarılar dileriz.

Kerem Özdağ kimdir

20 Mayıs 2013 tarihinden beri TSB'de çalışan Kerem Özdağ daha önce Sompo Japon Sigorta’da Aktüerya Müdürü olarak çalışıyordu.

Profesyonel iş hayatına Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Denetleme Kurulu bünyesinde Sigorta Denetleme Aktüer Yardımcısı olarak başlayan Özdağ, daha sonra aynı kurumda Sigorta Denetleme Aktüeri olarak çalıştı.Bunu takiben, Ernst&Young Danışmanlık ve Denetim şirketi bünyesinde Aktüerya Müdürü olarak görev yaptı.

Hacettepe Üniversitesi İstatistik bölümünden 1998 yılında mezun olan Özdağ, yüksek lisans eğitimini ABD’de Boston Üniversitesi Aktüerya Bilimleri bölümünde tamamlamıştır. Çok iyi derecede İngilizce bilen Kerem Özdağ 1977 Ankara doğumlu.Etiketler: transfer, Kerem Özdağ, NN Emeklilik, TSB
YORUMLAR (5)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
 • Sigortacı17 Ekim 2017 14:10

  Emeklinin oylama sonuçlarına bakınca, oylamaya katılanların 2/3 ünün sigorta sektöründe iş tutup sigortacılığı bilmediklerini düşündüklerini söyleyebilir miyiz? Adam veya kadın, haklıymış demek ki:))

 • Emekli12 Ekim 2017 10:28

  Burada önemli olan TSB nin yönetim kurulunun kimlerden oluştuğudur. Bakıyorum TSB ye Başkanı sigortacı değil; 4 kişiden oluşan üyeleri de değil. Ancak sektöre bakınca da sigortacılıktan yetişme kaç genel müdür var? Sigorta tekniğini bilen, ona yön verebilecek olan isimler var mı? Cemal ve Ceyhan aklıma gelen. Biri TSB de yok, diğeri var ama yönetim komitesi dedikleri grubun içinde. Ne zaman ki TSB yönetim kurulu üyeleri iş hayatına sigortacılıkta başlayan veya sigortacılığı bildiği konusunda kimsenin şüphe duymadığı kişilerden oluşur, işte o zaman Genel Sekreterden başlayarak aşağıya doğru bir dizilim kendiliğinden oluşur. Kısaca zincirin ilk halkası zayıf olursa, ona bağlanan müteakip halkaların kuvvetli olmasını beklemek tam bir hayalperestlik olur. Şu anda bunu sağlıklı değerlendirebilecek teknik bilgi ve tecrübeye sahip bir yönetim kurulu olduğunu düşünmediğimden, gelecek kişilerin adı ne olursa olsun sağlıklı bir süreçten geçeceğini düşünmüyorum.

 • dudu dudu dilleri06 Ekim 2017 22:45

  Birileri yine sırf torpille bir yere gelebiliyor. (Kerem bey değil bu kişi)

 • Sigortacı05 Ekim 2017 20:07

  ING süper bir transfer yapmış. Kerem Beye başarılar...

 • hakan 05 Ekim 2017 17:30

  ne ing emekliliği yahuu oyak emeklilik transfer olmuştur :)

TSB’den NN Emeklilik'e transfer