Türkiye yatırım için çok cazip

ING Uluslararası Sigorta CEO’su David Knibbe, “Türkiye’nin geleceğe yönelik göstergeleri çok iyi” dedi

  • İçerik
  • Yorum
  • Yayınlanma: 08.10.2013 - 14:13
    Son Güncelleme: 28.03.2019 - 13:41
ING Uluslararası Sigorta’nın CEO’su David Knibbe, Türkiye’nin ING için çok önemli bir ülke olduğunu belirtti.  David Knibbe, yeni yatırımları Sigorta Cini’nin tanıtım toplantısına tele konferans yoluyla katılarak düşüncelerini paylaştı.

“Türkiye bölgesel lider olmasını yanı sıra, güçlü bir ekonomik büyüme gösteriyor ve geleceğe yönelik göstergeler de çok olumlu” diyen Knibbe şunları söyledi:  “Bununla birlikte sigorta pazarında, tasarruf ve emeklilik hesaplarında ve aynı zamanda sigorta ürünlerinde yeterli penetrasyon yok. Bu yüzden Türkiye’ye daha fazla yatırım yapmaya karar verdik”.

ING’nin başlıca stratejisinin, müşteri deneyimini sahiplenmek ve geliştirmek olduğunu kaydeden Knibbe, “müşterilerimize çok iyi bir şekilde hizmet etmenin yanı sıra, onlara her zaman çok yakın olmamız gerektiğine inanıyoruz. O yüzden bu yeni dağıtım kanalına yatırım yapıyoruz. Oldukça kapsamlı pazar araştırmaları yaptık. Bu araştırmalar, müşterilerin yeni bir sigorta ortamı aradıklarını, piyasadaki tüm ürünler ve bunların özellikleri hakkında kendilerine arkadaşça yön gösterecek danışmanların vereceği iyi hizmete ulaşmak istiyorlar. O yüzden Türkiye’nin ilk sigorta dağıtım zinciri olan Sigorta Cini’ne yatırım yapıyoruz. İnanıyorum ki bugün aramızda bulunan iş ortaklarımızla birlikte bu mağazalarda büyük bir başarı elde edeceğiz ve tüm ülke genelinde birçok mağaza açacağız” dedi.


Etiketler: yatırım, Daivd Knibbe, ING, türkiye
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
Türkiye yatırım için çok cazip